sobota, 3 czerwca, 2023

Zalety sportów wirtualnych – czy opłaca się obstawiać?

Sporty wirtualne na ten moment znajdują się w ofercie praktycznie każdego działającego w naszym kraju bukmachera. Z uwagi na sposób ich działania, wzbudzają u typujących bardzo różne emocje. Czy rzeczywiście warto po nie sięgać? O czym należy przy tym pamiętać i czy w jakikolwiek sposób możemy zwiększyć nasze szanse na sukces w ich obrębie?

Zalety sportów wirtualnych - czy opłaca się obstawiać

Zalety sportów wirtualnych u bukmacherów

Największą z zalet płynących z sięgnięcia po usługę dodatkową sportów wirtualnych jest fakt, że są one dostępne całodobowo, każdego dnia roku. W związku z tym mogą one w znakomity sposób wypełniać nasz czas pomiędzy zakładami na rzeczywiste sporty (rozgrywki w ligach piłkarskich na przykład mają miejsce co tydzień). Kolejnym ich plusem jest z kolei szybka formuła rozgrywania. Jeden mecz zabiera nam maksymalnie kilka minut naszego czasu – i dokładnie tyle trwa rozwiązywanie pojedynczego kuponu. To sprawia, że sporty wirtualne mogą dla nas stanowić świetny poligon doświadczalny – nauczymy się z nich między innymi tego, jak zawierać zakłady bukmacherskie. Sporty wirtualne są też mało wymagające – nie wymagają więc od nas większego przygotowania, wielomiesięcznych analiz i oglądania realnych spotkań sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

O czym warto pamiętać sięgając po sporty wirtualne?

Choć sporty wirtualne w formie, jaką oferuję najlepsi bukmacherzy w Polsce, nie są usługą nader skomplikowaną, w ich przypadku warto mieć świadomość co do kilku rzeczy. Najważniejsze fakty na ich temat przedstawiamy poniżej.

  • W ramach sportów wirtualnych niemożliwe jest zawieranie zakładów akumulacyjnych – przynajmniej u większości bukmacherów. Kupony z kilkoma zdarzeniami są zwykle rozdzielane na kilka pojedynczych, z jednym zdarzeniem. 
  • Sporty wirtualne kontrolowane są przez algorytmy komputerowe – ciężko jest więc powiedzieć, jak dokładnie działają. Możliwe, że faworyzują bukmacherów.
  • Sporty wirtualne można obstawiać również “przyszłościowo”, typując wiele przyszłych spotkań w obrębie każdego z nich.
  • Usługa sportów wirtualnych dostępna jest całodobowo i każdego dnia tygodnia – również w niedziele i święta.
  • Zakładów na sporty wirtualne nie można łączyć z innymi – tworzenie kuponów AKO z nimi w roli głównej czy pobocznej nie wchodzi więc w grę.
  • Zakłady na sporty wirtualne za środki bonusowe często są niemożliwe – wiele tutaj zależy od tego, jakie bonusy bukmacherskie proponują konkretni operatorzy działający w Polsce.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak zwiększyć swoje szanse na trafiony kupon?

Sporty wirtualne, które oferują praktycznie wszyscy działający w Polsce najlepsi bukmacherzy online stanowią jedną z najmniej przewidywalnych usług dodatkowych w obrębie ich serwisów internetowych – co do tego nie ma wątpliwości. Czy zatem da się zwiększyć własne szanse na sukces? I tak – i nie. Wielu bukmacherów swoje sporty bazuje na systemie “ligowym”, a zatem prezentuje rozgrywki w uporządkowany sposób. W takich sytuacjach możemy zdobyć się na analizę. W jej przypadku, posiadając zestaw informacji, można już podejmować bardziej świadome i po prostu mogące przynieść nam wymierne korzyści.

5 / 5. Ocen: 6

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy