wtorek, 26 września, 2023

W jaki sposób można poprawić płynność finansową?

Płynność finansowa to bardzo ważny temat. Trzeba się nim odpowiednio zająć, by rzeczywiście liczyć na wysokie zarobki. Co dokładnie jednak kryje się pod tym pojęciem? W jaki sposób udoskonalić płynność finansową w obrębie zakładów bukmacherskich?

płynność finansowa w zakładach bukmacherskich
Jak poprawić płynność finansową?

Czym jest płynność finansowa?

Zawodowcom tego tematu nie trzeba pewnie tłumaczyć. Profesjonaliści zdają sobie bowiem sprawę z tego, że odpowiednia płynność finansowa ma bowiem kolosalne znaczenie. W tym aspekcie chodzi przede wszystkim o to, by zawsze mieć dostęp do określonej sumy pieniędzy. Tak, by bez problemu zagrać typ za interesującą nas stawkę. Masz na oku dobre spotkanie? Uważasz, że goście wygrają na wyjeździe z gospodarzami w ramach spotkania futbolowego? Kłopot jest taki, że bukmacher internetowy nagle nałożył na Ciebie limit? Niestety, takie właśnie sytuacje mogą mieć miejsce, bez względu czy jest to Fortuna, STS czy eWinner. I to niestety całkowicie zgodnie z prawem.

Bukmacher może bowiem zlimitować gracza bez podawania jakichkolwiek powodów. Typerzy teoretycznie mogą się od tej decyzji odwoływać, ale są małe szanse, że to cokolwiek zmieni. Po prostu zatem szkoda czasu na podejmowanie takich kroków. Najbardziej narażeni na wystąpienie tej sytuacji są przede wszystkim zawodowcy, którzy wygrywają bardzo dużo pieniędzy. Dla niektórych bukmacherów w Polsce tacy typerzy nie są bowiem zbyt rentowni.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co można zrobić w takiej sytuacji, żeby szansa na kolejny zarobek (z analizowanego spotkania) nie przeszła nam obok nosa? Jeśli dana osoba nie zadba o płynność finansową, to niestety w ogóle nie zagra konkretnego starcia. Chodzi zatem o to, by być przygotowanym na rozmaite sytuacje. Płynność finansowa nie może być zaburzona. Przez to możesz bowiem nie wygrać dużych pieniędzy na konkretnym zakładzie. Trzeba zatem postarać się umiejętnie podzielić posiadany kapitał na rozmaite konta. Nie tylko te stricte bukmacherskie.

Co tworzy odpowiedni system finansowy?

Aby poprawić płynność finansową (lub w ogóle pierwszy raz zadbać o ten właśnie czynnik) trzeba na samym początku zastanowić się, przy pomocy czego można to zrobić. Co zatem tworzy ogólny system finansowy? Są to oczywiście pieniądze trzymane na kontach bukmacherskich. W tym temacie zaleca się, by posiadać minimum kilka takich opcji. Zarejestruj się zatem w wielu podmiotach hazardowych. Samo wykonanie tego zadania jest darmowe. Tak samo, jak posiadanie konta. W związku z tym nie będziesz na tym w żaden sposób stratny. A kolejne konto może Ci się kiedyś bardzo mocno przydać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

System finansowy jest tworzony nie tylko przez te wyżej wymienione elementy. Trzeba zwrócić uwagę również na metody płatności. Chodzi tutaj np. o portfele internetowe. Legalni bukmacherzy w Polsce akceptują również karty (kredytowe, jak i debetowe). System finansowy jest tworzony przez konta bankowe oraz samą gotówkę. Wszak możesz zrealizować np. przelew na poczcie, który zasili konto w wybranej przez Ciebie firmie bukmacherskiej.

Gdzie warto trzymać pieniądze?

Sposób trzymania pieniędzy w firmach bukmacherskich (oraz na wyżej wymienionych opcjach) ma bardzo duże znaczenie pod kątem poprawy płynności finansowej. Na pewno powinieneś mieć do dyspozycji m.in. kilka głównych podmiotów. Mogą to być dwa lub trzy konta bukmacherskie, na których będziesz trzymał największe sumy. Tak, by grać zgodnie ze swoją wcześniej zaplanowaną strategią. Jeśli kolejny kupon powinien być bowiem obstawiony np. za 1000 PLN, to nie możesz trzymać na tych kontach mniejszych sum. Warto również posiadać opcje rezerwowe. Bardzo ważne dla zachowania płynności finansowej są metody płatności.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Szczególnie polecane przez zawodowców są portfele internetowe. Dzięki nim depozyty mogą być bowiem robione praktycznie natychmiast. Warto zatem zadbać, by na tych kontach nie brakowało gotówki. Dzięki temu szybko wpłacisz do buka, gdzie jest np. bardzo atrakcyjny kurs lub ciekawa promocja (dotycząca konkretnego wydarzenia). Poza tym wpłaty przy pomocy portfeli internetowych są całkowicie bezpłatne. Z tego tytułu nie ponosisz zatem dodatkowych kosztów.

Jakie podmioty wykreślić ze swojej listy?

Gdzie zaś nie warto trzymać zbyt dużych sum albo w ogóle omijać je szerokim łukiem? Chodzi m.in. o Polskie zakłady bukmacherskie, które Cię zlimitowały. Jeśli spotkałeś się z taką właśnie sytuacją, to musisz być ostrożny. Może być bowiem tak, że nie zagrasz tam danego wydarzenia sportowego za interesujące Cię stawki. Przemyśl również trzymanie gotówki na takich kontach pośredniczących, które nie gwarantują szybkiego zrealizowania depozytu. Sprawdź, czy dana opcja działa także w weekendy oraz święta (wtedy bowiem również są rozgrywane rozmaite spotkania oraz pojedynki).

Co jeszcze jest kluczowe? Zwracaj uwagę nie tylko na szybkość oraz dostępność. Bardzo ważne są także kwestie finansowe… Najlepiej używać zaś wyłącznie takich wariantów, które są darmowe, by niepotrzebnie nie generować dodatkowych kosztów. Jeśli będziesz stosować się do tych wszystkich wskazówek, to płynność finansowa będzie na pewno zachowana.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy