sobota, 3 czerwca, 2023

Typowanie tenisa – jak wybrać idealnego bukmachera?

Tenis do dyscyplina sportu, która należy do zdecydowanie najpopularniejszych. Ceniona na całym świecie, przyciąga do siebie mnóstwo kibiców. Ma to duży wpływ na olbrzymie zainteresowanie nią w świecie bukmacherskim – to z kolei sprawia, że niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają na jej obstawianie. Jak jednak wybrać tego, u którego warto będzie typować? Który z tych obecnie działających w Polsce stwarza najlepsze warunki do tego, by to u niego realizować własne typy bukmacherskie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem.

najlepszy bukmacher do obstawiania tenisa
Jaki najlepszy bukmacher do typowania tenisa?

Jak wybrać bukmachera z najlepszą ofertą na tenis?

Legalni bukmacherzy, którzy działają na terenie naszego kraju w większości tenis traktują jako jeden z centralnych elementów ich oferty, co jest bezpośrednią odpowiedzią na jego popularność. W związku z tym ciężko może być wskazać tego, który będzie dla nas najlepszy. Podstawą w tym wszystkim okazuje się określenie własnych oczekiwań i wymagań. Zastanówmy się, co w bukmacherze jest dla nas najważniejsze i to właśnie tego, obok najbardziej kompletnej oferty na tenis, poszukujmy. Mogą to być takie rzeczy, jak:

  • jak najwyższe kursy bukmacherskie, których poszukiwanie jest rozsądne, bo jest w stanie przełożyć się na nasze ewentualne wygrane;
  • szeroki wybór opcji bukmacherskich, które pozwolą nam na stawianie na inne zdarzenia niż wygraną któregoś z zawodników lub zawodniczek;
  • bonusy powitalne i tymczasowe, które pozwolą nam jeszcze lepiej wykorzystać nasz budżet;
  • interfejs użytkownika – im bardziej przyjazny, tym przyjemniej będzie nam się typowało i łatwiej będzie się w nim odnaleźć, by skorzystać z opcji bukmacherskiej, która nas interesuje;
  • aplikacja mobilna – ta pozwala nam obstawiać również poza komputerem – na przykład w biegu, w czasie wyjazdu lub wczasów. Powinna dawać nam dostęp do wszystkich funkcjonalności znanych z serwisu głównego wybranego przez nas bukmachera. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zawsze zwracajmy też uwagę na aspekt legalności – wyłącznie legalni bukmacherzy z oficjalną licencją na świadczenie swoich usług mogą to robić, a obstawianie zakładów bukmacherskich u któregokolwiek innego może wiązać się z konsekwencjami natury finansowo-prawnej.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na tenis

Mimo że konkurencja na polskim rynku jest ogromna i wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce wydają się prezentować solidną i wartą zainteresowania ofertę na tenis, istnieje kilku, którzy zdecydowanie wyróżniają się na tle innych, pod różnymi względami (większość z nich przedstawiliśmy w poprzedniej części poradnika). Poniżej prezentujemy tych bukmacherów, których propozycje są zdecydowanie najciekawsze.

Tenis w ofercie STS

Polski bukmacher STS swoją pozycję lidera na polskim rynku bukmacherskim wypracował sobie między innymi bardzo solidną i kompleksową ofertą na tenis. O jej solidności świadczy jej kompletne pokrycie, zarówno formatem pre-match, jak i live, ale też konkurencyjne kursy i mnóstwo opcji bukmacherskich. Jako jeden z niewielu, STS daje dostęp do darmowych transmisji meczów w tenisie. Co ważne, pozwala na typowanie nie tylko najpopularniejszych turniejów, ale i pomniejszych spotkań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mocną stroną STS jest czytelność jego oferty promocyjnej, ale też wiele bonusów, w tym nie tylko ten powitalny, ale i takie kierowane właśnie do fanów tenisa. Ciekawie prezentuje się też aplikacja mobilna, przez wielu uznawana za wzór do naśladowania. Daje dostęp do wszystkiego, co oferuje serwis główny na stronie www.sts.pl.

Tenis w ofercie Fortuny

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, którzy tenis traktują priorytetowo. Swoją ofertą pokrywa zdecydowaną większość mniejszych i większych turniejów rozgrywanych w jego ramach, wiele spośród których starając się objąć formułą „na żywo”, pozwalającą na obstawianie w czasie ich trwania. Bukmacher Fortuna, podobnie, jak STS, daje dostęp do darmowych transmisji spotkań tenisowych, bardzo pomocnych przy obstawianiu LIVE.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Mocną stroną bukmachera jest jej bonus powitalny na pierwszy depozyt, możliwy do wykorzystania przy obstawianiu tenisa, a składający się z trzech rzeczy – darmowych środków za pierwszy depozyt (do 2000 zł), cashbacku (do 200 zł) i freebetu (20 zł). Na pochwałę zasługuje również jego aplikacja mobilna, oferująca wszystko to, co powinna.

Tenis w ofercie Betclic

Betclic to bukmacher, u którego zdecydowanie warto obstawiać tenis, podobnie jak w Betfan online mamy bardzo często specjalne promocje dla graczy. Prezentuje bardzo szeroką ofertę właśnie na niego, pozwalając na typowanie zarówno na żywo, jak i przedmeczowo. Pokrywa wszystkie najpopularniejsze turnieje, ale i wiele mniejszych wydarzeń sportowych w obrębie tej dyscypliny. Typującym daje z kolei dostęp do bardzo intuicyjnego interfejsu, w którym są w stanie odnaleźć się bardzo szybko, a który umożliwia sprawne i bezproblemowe typowanie oraz operowanie na własnym koncie. Dobrze przedstawia się też jego oferta bonusowa, w ramach której można sięgnąć po bonus powitalny w postaci cashbacku (nawet 550 złotych zwrotu za pierwszy zakład z kodem „KOD550„), ale też mnóstwa sezonowych akcji promocyjnych związanych z tenisem.

Betclic słynie ze swojego czytelnego interfejsu, również w przypadku aplikacji mobilnej – ta została zaprojektowana bardzo dobrze i pozwala na sięgniecie po wszystko to, co jest dostępne w ramach serwisu głównego operatora. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy