wtorek, 26 września, 2023

Superbet – czy warto skorzystać z oferty tej firmy bukmacherskiej?

Obstawianie zakładów bukmacherskich to sposób na wyjątkowo duży zarobek. Co trzeba zrobić, aby móc zacząć swoją przygodę z bukmacherką? To banalnie proste. Wystarczy posiadać smykałkę do obstawiania oraz wybrać dobrego bukmachera. Warto wiedzieć, że w chwili obecnej w Polsce wolno korzystać z usług wyłącznie tych firm bukmacherskich, które posiadają specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Jeśli firma go nie posiada, za korzystanie z jej usług może nam grozić odpowiedzialność karna. W dzisiejszym artykule pokrótce opisujemy ofertę jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, a mianowicie Superbet.

superbet polska opinie bonusy
Legalny bukmacher Superbet Polska – oferta zakładów, bonusy i opinie 2020

Superbet – czy to legalny bukmacher w Polsce?

Większość typerów przed skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty firmy bukmacherskiej sprawdza najpierw dokładnie, czy funkcjonuje ona w naszym kraju w sposób zgodny z przepisami prawa. Dla fanów Superbet mamy dobrą wiadomość: jest to w pełni legalny bukmacher, któremu można zaufać. Firma Superbet pojawiła się w Polsce w 2018 roku i na początku nie było o niej zbyt głośno. Wynikało to z tego, iż firma nie inwestowała dużo środków na organizowanie akcji promocyjnych. W chwili obecnej o Superbet jest jednak coraz głośniej. Mówi się, iż będzie to czarny koń na polskim rynku zakładów bukmacherskich. 

Superbet to firma posiadająca rumuński kapitał. Wielu ekspertów dziwiło się, że udało się jej uzyskać w Polsce tak szybko zezwolenie na legalną działalność. Jak wiadomo, w naszym kraju do legalnej działalności bukmacherskiej konieczne jest posiadanie specjalnego certyfikatu od Ministerstwa Finansów. Urzędnicy bardzo niechętnie go udzielają, jednak Superbet okazał się pod tym względem dużym wyjątkiem. 

Superbet Holding Romania wywodzi się z Bukaresztu, stolicy Rumunii. Założono ją w 2008 roku. Firma zarządza również kilkoma innymi markami bukmacherskimi, takimi jak Bet Arena, Go Bet, Magic Jackpot. W tej chwili jest to spółka będąca jednym z największych pracodawców w Rumunii. Zatrudnia bardzo wielu pracowników i przyczynia się do wzrostu PKB tego kraju. Od 2011 roku marka działa także w internecie. Niestety, w chwili obecnej z internetowych propozycji tego bukmachera mogą korzystać wyłącznie rumuńscy gracze. Według naszych źródeł, Superbet udostępni tę funkcjonalność w Polsce w najbliższym czasie. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Superbet – czy oferta tego bukmachera jest interesująca? 

Oferta bukmachera Superbet jest bardzo podobna do tej, którą proponują pozostałe polskie firmy bukmacherskie. Skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych sportach, jednak są tam także sporty egzotyczne. Wśród dostępnych sportów w Superbet wymienia się przede wszystkim piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, baseball, rugby czy tenis. Lista ta jest oczywiście tak naprawdę znacznie dłuższa. W Superbet nie ma zbyt wielu ograniczeń w zakresie oferowanych dyscyplin. W ofercie są praktycznie wszystkie najważniejsze ligi spośród najpopularniejszych dyscyplin. Ponadto, można tam również znaleźć wydarzenia sezonowe, takie jak mistrzostwa Europy czy świata z poszczególnych dyscyplin sportowych. 

Czy kursy oferowane przez firmę Superbet są wysokie i mogą usatysfakcjonować doświadczonych graczy? Specjalnie dla Was sprawdziliśmy wysokość kursów w Superbet w Rumunii. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, iż są one naprawdę bardzo wysokie. Każdy gracz z Polski na pewno będzie bardzo zadowolony obstawiając zakłady z Superbet. 

betclic bonus bez depozytu 2020
Bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN

Czy Superbet ma ofertę specjalną dla nowo zarejestrowanych graczy? 

Każdy bukmacher dwoi się i troi, aby przekonać do rejestracji jak najszersze grono graczy. Czy tak samo jest w przypadku Superbet? Niestety, w Superbet nie ma oferty dla nowo zarejestrowanych graczy. Chodzi o to, że u tego bukmachera w tej chwili nie da się w ogóle tworzyć konta. Uwarunkowane jest to tym, iż ta firma bukmacherska na ten moment nie posiada od Ministerstwa Finansów specjalnego zezwolenia, które uprawniałoby ją do prowadzenia działalności za pośrednictwem internetu. Na ten moment Superbet w Polsce posiada wyłącznie punkty stacjonarne.

Superbet opinie graczy

Superbet opinie ma naprawdę dobre. Gracze podkreślają, iż jest to bukmacher wart polecenia, u którego wysokość kursów jest satysfakcjonująca. Brakuje jedynie większej ilości zakładów na sporty wirtualne, e-sport. Betgames czyli gry karciane też byłyby mile widziane u tego bukmachera.

komentarze typerów

Superbet prawdopodobnie nigdy nie będzie topowym bukmacherem, zbyt dużo brakuje do STS czy Fortuny.

Typer

forum betonline.net.pl

Opinie o Superbet dotyczą również aplikacji mobilnej do obstawiania meczów na telefonie, która działa zwykle dobrze ale pojawiają się momenty, gdy aplikacja się wyłącza. Wtedy robi się problem, gdyż kupon trzeba obstawiać jeszcze raz.

Ogólnie opinie o Superbet Polska pokazują, ze start tego bukmachera mógłby być lepszy, ale porównujac go do innych firm bukmacherskich w Polsce to trzeba uznać, że Superbet sobie poradził, oby tylko nie spoczął na laurach i dalej się rozwijał.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy