sobota, 3 czerwca, 2023

Poker Texas Holdem w STS online

Poker Texas Holdem to jedna z najsłynniejszych gier karcianych na świecie. Nic w tym dziwnego. Proste, zrozumiałe zasady, niewielka ilość potrzebnych do gry przedmiotów, krótkie rozgrywki… ogromne wygrane. Wszystko to, a w szczególności ostatni punkt, sprawia, że gra ta cieszy się tak ogromną popularnością. Niestety, w ostatnich latach granie w pokera online stało się znacznie trudniejsze, jako iż w Polsce weszła w życie ustawa hazardowa, ograniczająca możliwość uprawiania hazardu w Internecie. Oberwało się wtedy nie tylko pokerowi, ale też i bukmacherom. Na horyzoncie pojawił się jednak nieco jaśniejszy punkcik. Bukmacher STS wprowadził do swojej oferty Betgames, czyli symulowane gry karciane. Czy usługa ta jet nam w stanie zastąpić prawdziwego pokera? Jakie gry dostępne są w STS Betgames?

Poker Texas Holdem w sts
Jak grać w STS Poker Texas Holdem?

Poker Texas Holdem STS Betgames

Poker dostępny w STS Betgames to w rzeczywistości nie tradycyjna, normalna gra, a jedynie symulowana gra karciana luźno oparta na zasadach pokera. Jeśli ktoś zrobił sobie nadzieję tym, że będzie mógł zagrać sobie w karty to niestety, ale nie będzie to możliwe. W pokerze STS wszystko zależy od krupiera. To on rozdaje karty i nakazuje nam obstawiać, a my nie mamy żadnego wpływu na grę. Co więcej, oficjalnie nie bierzemy w niej nawet udziału. W grze uczestniczą bowiem tylko wirtualni zawodnicy. 

Zadaniem gracza jest obstawienie tego, co zaraz zdarzy się na stole. Jeśli uważamy, że zwycięski układ to kareta, stawiamy kupon na karetę i czekamy na rozstrzygnięcie. To jedyne co możemy zrobić w dostępnym w STS pokerze. Niemniej jednak zabawa jest naprawdę dobra, a w dodatku możemy wygrać naprawdę spore pieniądze. 

Zasady gry w Poker Texas Holdem

Zanim przejdziemy do obstawiania kart w STS Betgames Poker Texas Holdem, musimy nauczyć się tego, w jaki sposób to wszystko funkcjonuje. Sama rozgrywka jest bardzo prosta, gdyż polega na naprzemiennym licytowaniu i rozdawaniu kart przez krupiera. Na początku gry mamy licytację, później gracze dostają dwie karty, kolejna licytacja, zostają odsłonięte trzy karty, kolejna licytacja, odsłonięta zostaje czwarta karta, ostatnia licytacja, po czym dochodzi do odsłonięcia piątej karty i ogłoszenia wyników.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

O ile sam przebieg rozgrywki jest bardzo intuicyjny i wszystko widać na ekranie, tak żeby obstawiać z sukcesami, trzeba poznać możliwe układy kart.

Najsłabszym z układów jest wysoka karta. Jest to po prostu pojedyncza karta, którą można wygrać rozdanie, gdy żaden z graczy nie złoży konkretnego układu. Kolejna jest para, czyli układ złożony z dwóch takich samych kart. Następnie są dwie pary, później trójka. O ile tutaj wiadomo jeszcze, o co chodzi, po samych nazwach, tak w przypadku kolejnego układu, jakim jest strit, nie jest już tak łatwo. Nie bójcie się jednak. Strit to po prostu układ pięciu kart po kolei w tych samych kolorach. Następny w kolejności jest kolor, czyli układ pięciu kart w tym samym kolorze. Dalej mamy Fulla, czyli układ złożony z trójki i pary, karetę, czyli cztery karty o jednakowej wartości oraz najmocniejszy układ, czyli Pokera. Poker to pięć kart po kolei w tym samym kolorze. 

Skoro znamy już podstawowe zasady rządzące pokerem, możemy zabierać się za obstawianie go w STS Betgames. Powodzenia!

Czy STS Betgames poker może być lepszy niż Texas Holdem?

Poker Texas Holdem to najpopularniejsza gra karciana na świecie. Zadając sobie to pytanie, postawiliśmy poprzeczkę niezwykle wysoko. Czy dostępna w STS Betgames na stronie www.STS.pl symulowana gra karciana w pokera może przebić prawdziwą legendę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Nie może. Dostępny u bukmachera STS poker to w rzeczywistości tylko symulowana gra karciana, na którą nie mamy żadnego wpływu. Nie możemy pasować, podbijać stawki i robić innych rzeczy, które można wykonywać przy okazji pokerowych pojedynków. Zadaniem gracza jest tylko obstawianie mogących się pojawić rezultatów.

Dlaczego opowiadamy o takiej grze? To proste – poker online w STS Betgames mimo swojej prostoty potrafi dać sporo zabawy każdemu, kto się w niego wciągnie. Choć zadanie gracza ogranicza się jedynie do typowania (podobnie jak w przypadku zakładów bukmacherskich) to sam klimat gry karcianej o zasadach opartych na pokerowych.

poker online bez depozytu 2020
Legalny poker online w Betgames STS – Darmowy bonus 25 PLN

Inne gry karciane w STS Betgames

Poker to nie jedyna gra dostępna za pośrednictwem STS Betgames. W ofercie bukmachera znajdziemy również dwie inne słynne gry karciane. Pierwszą z nich jest Wojna. Bardzo prosta gra, polegająca na pojedynku dwóch graczy o to, który ma lepsze karty. Zasady Wojny są bardzo proste. Dokładnie przetasowana talię dzieli się na dwie części i rozdaje graczom. Obie osoby biorące udział w rozgrywce wykładają po jednej karcie i porównują ich wartość. Liczy się tylko starszeństwo, co oznacza, że kolory nie mają żadnego wpływu na rezultat.

Osoba posiadająca kartę o większej wartości zabiera kartę przeciwnika i kładzie ją pod spodem swojej talii. Jeśli na stole pojawią się dwie takie same karty, dochodzi do wojny. W tym przypadku kładzie się na stole jedną kartę zakrytą i jedną odkrytą, a następnie porównuje odkryte karty. Karta o wyższej wartości wygrywa, a posiadający ją gracz zgarnia pozostałe karty ze stołu. Wygrywa osoba, która zabierze przeciwnikowi wszystkie karty. Jako iż rotacja kart jest tu ogromna, a najmocniejsze figury bardzo często zmieniają właściciela, rozgrywka w Wojnę może toczyć się długimi godzinami.

Wojna dostępna w Betgames STS nie jest na szczęście tak nużąca. W tym przypadku całość trwa jedynie dwa rozdania, a zadaniem gracza jest obstawienie, który z wirtualnych graczy wygra lub czy dojdzie do remisu. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Drugą z gier jest bakarat – popularna gra hazardowa, której celem jest uzbieranie kart o określonej łącznej wartości. Jest bardzo prosta do nauczenia, dlatego też cieszy się tak ogromną popularnością. Celem gry dostępnej w STS Betgames jest przewidzenie, który z dwóch układów najbardziej zbliży się wartością do liczby 9. Każda karta posiada swoją wartość określaną przez cyfrę na niej zamieszczoną. Karty od 10 do króla warte są 0 punktów, as daje nam jeden punkt. Gracze biorący udział w rozgrywce obliczają punktację, dodając wartości na dwóch przyznanych im kartach, czasem mogą poprosić o trzecią. Jeśli ilość punktów przekroczy 10, liczy się tylko druga cyfra (tzn. gdy ktoś zdobędzie 15 punktów, w rzeczywistości gra uznaje, że ma ich 5). Wygrywa osoba z większą liczbą punktów. W przypadku remisu nie ma wygranego, chyba że jeden z zawodników uzyskał taką sumę, dobierając trzecią kartę. W takiej sytuacji bardziej istotny jest wynik naturalny, tj. powstały z dwóch kart. 

Jak widać, zasady gry w bakarat są bardzo proste i dlatego też ta gra cieszy się tak ogromną popularnością. 

bonus bez depozytu sts 2020
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obie te gry dostępne są w usłudze STS Betgames i może z nich skorzystać każda osoba posiadająca konto u bukmachera STS. My jednak polecamy zabawę w pokera, który jest tu najbardziej rozbudowany i daje zdecydowanie najwięcej przyjemności. 

Jeśli nie przypadną nam do gustu gry dostępne w STS Betgames, pamiętajmy, że STS to kompleksowy bukmacher i można za jego pomocą obstawiać także sport i wiele innych ciekawych rzeczy. Dla nowych graczy STS przygotował szereg promocji i bonusów, jedną z najbardziej znanych i lubianych to 29 PLN bez depozytu! Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.STS.pl. Po chwili na nasze konto trafi 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie zakładów sportowych.

Polski bukmacher STS

STS to jeden z najstarszych polskich bukmacherów. Mimo tego, że zaczynał jeszcze wtedy, gdy w Polsce Internet nie był popularny, to obecnie jest wysoko ceniony właśnie za świadczone przez siebie usługi w internecie. Strona bukmachera STS jest naprawdę świetnie przygotowana, nawigacja po niej jest bardzo prosta, a obstawianie przyjemne. STS online to także świetne promocje bukmacherskie, zarówno te powitalne, jak i dla stałych graczy. Z tego też powodu wiele graczy wybiera bukmachera STS jako swojego pierwszego i zostaje z nim na stałe. 

W STS znajdziemy wiele ciekawych i intrygujących rodzajów zakładów. Mamy tu tradycyjne zakłady sportowe, zakłady live, virtuale, a także wspomniane wcześniej Betgames, czyli symulowane gry karciane. Wszystko to sprawia, że warto się tam zarejestrować i spróbować swoich sił. Nawet jeśli coś nie przypadnie nam do gustu, to wybór jest tak ogromny, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przy rejestracji warto pamiętać o tym, by zaznaczyć, że chcemy uzyskać promocję powitalną. 

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy