piątek, 2 czerwca, 2023

Pierwszy depozyt do bukmachera – ile wpłacić gotówki?

Brak odpowiedniego postępowania w tym temacie może być bardzo kosztowny. Przekonało się o tym już wiele początkujących typerów. Warto zatem dokładnie zapoznać się z naszym wpisem, by do tej grupy po prostu nie dołączać. Ile pieniędzy wpłacić przy pierwszym depozycie do bukmachera? Okazuje się, że trzeba wziąć pod lupę minimum kilka czynników, by zrobić odpowiedni ruch na tej płaszczyźnie.

pierwszy depozyt do bukmachera
Ile wpłacić pieniędzy na depozyt bukmacherski?

Jeśli możesz, wykorzystaj w całości ofertę powitalną bukmachera

Bukmacherów online w Polsce jest już naprawdę dużo. Co więcej, są to całkowicie legalne firmy bukmacherskie, które mają zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych. Rekomendujemy, by zaś tylko takie wybierać dla własnego bezpieczeństwa. Obecnie swobodnie można zdecydować się na minimum kilkanaście takich właśnie podmiotów. Duża rywalizacja jest korzystna dla zainteresowanych tym tematem typerów.

Okazuje się, że można nie tylko liczyć na atrakcyjne kursy bukmacherskie. Co więcej, nowi gracze chętnie korzystają z atrakcyjnych promocji i bonusów powitalnych. Legalnym bukmacherom w Polsce zależy zaś na tym, by mieć jak najwięcej Klientów. W związku z tym można skorzystać z bardzo hojnej oferty powitalnej. Generalnie eksperci rekomendują, by w całości z niej skorzystać. Jeśli zatem możesz otrzymać np. 100% (od pierwszego depozytu) do 200 PLN, to warto wpłacić 200 PLN. Wtedy na Twoim koncie będzie 400 PLN. Jeśli obrót bonusem jest relatywnie łatwy do wykonania (takie aspekty także warto zaś sprawdzać przed ostatecznym dokonaniem decyzji), to szkoda byłoby tracić gotówki oferowanej przez podmioty online.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Oczywiście, są rozmaite formy promocji tego typu. Niektóre są bowiem przyznawane w formie darmowego zakładu. To oznacza, że możesz sobie zagrać coś bez żadnego ryzyka. Większość zakładów bukmacherskich przyznaje jednak pieniądze. Ich wartość jest właśnie zależna od pierwszego depozytu. Zdecyduj się na legalne firmy bukmacherskie, które mają naprawdę atrakcyjne bonusy (nie tylko pod względem kwot, ale też pod kątem warunków obrotu). Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to w całości wykorzystaj konkretną promocję.

Na samym początku nie szarżuj

Osoby, które dopiero tak naprawdę rozpoczynają przygodę z bukmacherami online, często popełniają na tym froncie sporo pomyłek. Są błędnie przekonane, że na pewno uda im się od samego początku pomnażać własne oszczędności bo typowanie meczów jest przecież proste. A często rzeczywistość jest po prostu w tym aspekcie brutalna. By wygrywać pieniądze, muszą być spełnione rozmaite czynniki. Potrzebna jest na pewno wiedza, trochę szczęścia, dobra analiza, odpowiednie zarządzanie budżetem… Czasami potrzeba czasu, by wszystko się ze sobą optymalnie zgrywało. Radzimy zatem osobom początkującym, by na starcie nie wpłacały bardzo dużych pieniędzy. Oczywiście, jeśli możesz sobie na to pozwolić, to wykorzystaj w całości oferty powitalne. Nie ma jednak potrzeby, by wpłacać (przynajmniej na samym początku) dużo więcej. Trzeba poznać od środka świat zakładów bukmacherskich.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Wielu fachowców poleca, by w ogóle grać, na samym początku, dla zabawy. Typy „na sucho” pozwalają bowiem przetestować swoje umiejętności (czasami trzeba się zaś jeszcze podszkolić), określone strategie itd. Często osoby początkujące popełniają sporo błędów. Przegrywają zatem niemało pieniędzy. Nie warto zatem na samym początku grać za zbyt wysokie stawki, ponieważ może to być po prostu bardzo kosztowne.

Jaka gotówka nie powinna być ruszana?

Do tego aspektu należy podchodzić bardzo poważnie. Musisz zatem przemyśleć, ile pieniędzy rzeczywiście możesz przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Na początku nie powinna to być zbyt wysoka suma. Na pewno nie można zaś ruszać pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne życie. Chodzi m.in. o gotówkę na czynsz. Mieszkasz w mieszkaniu? Miesiąc po miesiącu płacisz pewne kwoty do spółdzielni? Przyszła Ci do głowy myśl, żeby zainwestować, pomnożyć pieniądze i je szybko wypłacić? Taka postawa byłaby bardzo nieodpowiedzialna. Może bowiem zdarzyć się tak, że niestety przegrasz gotówkę. Wtedy zrobi się zaś poważny problem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pieniądze na czynsz, rachunki (za wodę, prąd, gaz itp.) są święte i nie mogą być pod żadnym pozorem ruszane. Tak samo, jak gotówka np. za szkołę językową dziecka, na jego książki (temat jest zaś na czasie, ponieważ całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok szkolny). Zasada jest tutaj prosta. Możesz wpłacić tylko tyle pieniędzy, których nie będziesz żałować (przy ewentualnej stracie). A zawsze warto zakładać czarne scenariusze. Pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.

Kiedy wypłacić pieniądze od bukmachera?

Każdy gracz powinien sobie ustalić tego typu kwestie. Tak naprawdę jeszcze przed rozpoczęciem gry… Musisz mieć cel, do którego będziesz konsekwentnie dążyć. Interesuje Cię np. potrojenie wpłaconego depozytu? Z 100 PLN chcesz zrobić 300 PLN? W takim razie, kiedy już osiągniesz ten pułap, zdecyduj się na wypłacenie pieniędzy. Zostaw sobie np. na koncie 100 PLN i ponownie postaraj się je pomnożyć. W zakładach bukmacherskich nie można być zachłannym.

Trzeba na chłodno podchodzić do tego tematu. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na systematyczne wygrane. To nie wszystko. Racjonalne podejście do tej kwestii sprawi, że nie będziesz miał długów związanych np. z brakiem gotówki na czynsz, rachunki itp. Zakłady bukmacherskie to szansa na duże pieniądze ale jeśli nie będziemy przestrzegać kilku najważniejszych założeń to możemy obudzić się bez pieniędzy na koncie.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy