wtorek, 26 września, 2023

Obstawianie eliminacji do Mistrzostw Świata 2022

Myślisz o typowaniu ostatnich kolejek w eliminacjach do Mundialu, który już za nieco ponad jeden rok wystartuje w Katarze? Przed nami decydujące starcia. Jak obstawiać ostatnie kolejki, aby rzeczywiście na nich zarobić? Okazuje się, że to wcale nie jest taka prosta sprawa…

mundial 2022 obstawianie zakładow
Obstawianie eliminacji do Mistrzostw Świata 2022

Sprawdź aktualne pozycje w tabelach

Najwięcej osób z naszego kraju typuje eliminacje do Mistrzostw Świata na kontynencie europejskim. I to właśnie na tych kwalifikacjach mamy zamiar skupić się w dzisiejszym tekście. Do rozegrania zostały ostatnie dwie kolejki. Na ten moment tylko nieliczni mają już pewny awans. W gronie szczęśliwców są reprezentacje narodowe Niemiec, czy Danii. Chcesz obstawiać ostatnie spotkania w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze? W takim razie warto wszystko dokładnie sprawdzić – jeszcze przed finalnym puszczeniem kuponu. Wiedz, że niektóre reprezentacje narodowe już mają pewny awans. W końcu jesteśmy na ostatniej prostej. Po przedostatniej kolejce tych kadr narodowych będzie automatycznie jeszcze więcej.

Jest też jednak druga strona tego medalu. Są także reprezentacje narodowe, które bezpowrotnie straciły szanse na awans do Mistrzostw Świata, które pod koniec przyszłego roku kalendarzowego odbędą się w Katarze. Motywacja przed ostatnimi spotkaniami będzie zatem na różnym poziomie. Ekipy narodowe, które mają już pewny awans albo nie mają żadnych szans na zrealizowanie tego zadania, mogą zagrać w rezerwowym zestawieniu. Często jest tak, że selekcjonerzy w takich potyczkach „o pietruszkę” dają pograć zmiennikom, by ci także poczuli się częścią drużyny. Najwięcej zaangażowania powinni zaś wykazywać piłkarze kadr narodowych, którzy walczą nie tylko o bezpośredni awans, ale także minimum o zapewnienie sobie drugiej lokaty – gwarantującej start w strefie barażowej.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jest to zaś alternatywna furtka, aby w przyszłym roku także zagrać w Katarze. Jeśli zatem chcesz na kogoś obstawiać, to typuj na takie reprezentacje, które mają jeszcze realne cele do osiągnięcia. Unikaj zaś obstawiania spotkań ekip, które albo awansowały, albo są outsiderami w danej grupie. W takich potyczkach jest bowiem najwięcej niespodzianek.

Zweryfikuj przewidywane składy reprezentacji narodowych

Korzystaj z tego, że obecnie jest wiele portali sportowych czy najlepsze forum bukmacherskie BetOnline. Bez trudu można zauważyć, że rywalizacja na tym polu wzrasta z każdym kolejnym rokiem kalendarzowym. A przecież możesz swobodnie weryfikować informacje tego typu nie tylko na naszych stronach, ale tak samo na zagranicznych. Zaleca się sprawdzanie wiadomości korzystając minimum z dwóch różnych źródeł. Po to, by mieć np. pewność, że konkretny zawodnik nie zagra w następnym spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Katarze. A brak nawet jednego ważnego piłkarza może mieć naprawdę spore znaczenie w kontekście wyniku danej konfrontacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zaznaczyć, że trzeba sprawdzać przewidywane składy nie tylko pod kątem kontuzji oraz kartek. Obecnie cały czas na świecie trwa jeszcze pandemia. Przez koronawirusa niektórzy zawodnicy nie mogą grać np. w spotkaniach swoich reprezentacji narodowych. Ten czynnik także warto mieć zatem na swojej uwadze w czasie analizowania potyczki eliminacyjnej do Mistrzostw Świata w Katarze.

Dlaczego lepiej obstawiać na gospodarzy?

Masz na oku mecz drużyn narodowych, które generalnie są na zbliżonym poziomie czysto piłkarskim? Stara zasada w bukmacherce mówi, że w takiej sytuacji warto postawić na gospodarzy. Dlaczego tak się dzieje? Warto wyjaśnić, że gra na swoim stadionie to wiele korzyści. M.in. nie ma zmęczenia podróżą. A obecnie podróżowanie jest nie tylko czasochłonne, ale momentami także bardzo frustrujące. Przez pandemię trzeba np. bardzo często wykonywać testy na koronawirusa itd. Gra u siebie to dobra znajomość murawy.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Poza tym można liczyć na doping własnych kibiców. Na szczęście kolejna fala pandemii nie zaatakowała jeszcze tak mocno, aby fani nie byli wpuszczani na stadiony. A gra przed swoją widownią to zawsze dodatkowy handicap. Nie tylko chodzi o doping, który naprawdę w pewnych momentach może uskrzydlić. Poza tym kibice czasami mają wpływ na decyzje arbitrów. Nie da się zaś ukryć, że nieco łatwiej podyktować np. rzut wolny dla gospodarzy, niż przeciwko nim.

Gra co kilka dni – co warto mieć na uwadze?

Jeśli chcesz obstawiać spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata w Katarze, to tego aspektu również nie możesz zbagatelizować. Obecnie cały czas trwające jeszcze kwalifikacje są bardzo specyficzne. Na początku eliminacji w czasie jednego zgrupowania były rozgrywane nawet trzy mecze. Od października się to zmieniło. W listopadzie reprezentacje narodowe także zagrają tylko dwa razy. Warto sprawdzić, jak dana ekipa radziła sobie w ostatnim czasie z grą co kilka dni. Dla najlepszych oczywiście nie ma to większego znaczenia. Np. Robert Lewandowski bardzo szybko się regeneruje i spokojnie jest w stanie grać we wtorek i np. w piątek itp. Jeśli jednak w danej drużynie narodowej jest wielu piłkarzy, którzy nie są przyzwyczajeni do takiej intensywności, to będzie to miało przełożenie na wyniki. Szczególnie w drugiej potyczce, kiedy to zmęczenie mocno da o sobie znać.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy