środa, 29 marca, 2023

Milenium – bonusy, opinie typerów, oferta zakładów

Milenium – zakłady bukmacherskie to jeden z najstarszych polskich bukmacherów. Jego historia sięga roku 2004, kiedy to otworzył on swoje usługi i pozwolił graczom na obstawienie pierwszego kuponu. Na początku skorzystać z niego mogli tylko klienci z kilku miast, ale niedługo potem powstała strona internetowa i swoich sił mógł spróbować każdy obywatel Polski. 

milenium bonus bez depozytu
Polski bukmacher Milenium – oferta zakładów, opinie typerów

Nie da się ukryć, że czasy świetności bukmacher Milenium już przeminęły, a firma nie do końca poradziła sobie z konkurencją. Na szczęście w ostatnich miesiącach wiele się zmieniło i bukmacher znów dąży do tego, by zająć swoje miejsce na rynku. Całkowitej przebudowie uległa strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera, a także i promocje, które teraz są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż kiedyś. Obecnie Milenium posiada około 3% całkowitego udziału w rynku, ale jeśli utrzymają swoje usługi na tak wysokim poziomie, jaki sobie narzucili, już niedługo może się to całkowicie zmienić.

Oferta zakładów bukmachera Milenium

Oferta bukmachera Milenium od zawsze była jego wyróżnikiem. Mimo powszechnych opinii, że nie ma tu nic ciekawego, tak naprawdę to właśnie tu mogliśmy spotkać się z najciekawszymi propozycjami. Szczególnie interesująca jest oferta na spotkania i turnieje rozgrywane na terenie naszego kraju. Równie dobrze prezentują się zakłady live i sporty wirtualne. 

Niestety największy problem związany z bukmacherem Milenium pozostał. Dalej mamy do czynienia z niezbyt atrakcyjnymi kursami. Na szczęście marża mieści się w akceptowalnych granicach, a sam bukmacher zajmuje miejsce w pierwszej połowie tabeli, jeśli chodzi o atrakcyjność kursów. Niemniej jednak widać, że są lepsze firmy. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Aplikacja mobilna i strona internetowa Milenium

To właśnie w tej kategorii nastąpił ostatnio ogromny przełom. Strona internetowa od zawsze była słabym elementem tego bukmachera, ale po zmianach z czerwca 2019 roku nie można już tego o niej powiedzieć. Czytelność znacznie się poprawiła, nawigacja stała się znacznie prostsza, a wszystkie ciekawe funkcje zostały wyeksponowane. Sama strona internetowa przyspieszyła i od teraz korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.

Aplikacja mobilna również uległa znaczącej przemianie. Teraz wszystko działa już poprawnie i nie stwarza takich problemów, jak jeszcze parę miesięcy temu. 

Promocje i bonusy w Milenium

No to już jest prawdziwa bomba. Milenium zaszalało na całego. Co prawda nie wiadomo, czy promocje te będą dostępne tylko przez październik (z okazji 15-lecia bukmachera), czy też zostaną z nami już na zawsze, ale z pewnością nikt by się nie obraził, gdyby firma została przy swoich propozycjach. Co dostaje od bukmachera nowy gracz?

Przede wszystkim zakład bez ryzyka o wartości aż 150 złotych. Żeby go otrzymać, trzeba tylko zaznaczyć odpowiedni checkbox podczas rejestracji. Pamiętajmy jednak, że promocja obejmuje jedynie pierwszy postawiony przez nas po rejestracji kupon. Dlatego też nie wolno się pomylić i obstawi czegoś, co nie liczy się do promocji, gdyż wtedy stracimy ją bezpowrotnie. Jeśli chcemy skorzystać z zakładu bez ryzyka, musimy po prostu postawić normalny zakład pojedynczy lub wielokrotny, przedmeczowy.

bonus bez depozytu sts 2020
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Drugą z promocji jest standardowy bonus od depozytu. Godny uwagi jest tu jednak fakt, że w porównaniu z poprzednim, jest on niemalże dwukrotnie wyższy. Obecnie każdy nowy gracz otrzyma od bukmachera maksymalnie 1500 złotych. Promocja polega na podwojeniu pierwszego depozytu, dlatego też wcześniej należy wpłacić przynajmniej te 1500 złotych, by otrzymać ich równowartość na konto bonusowe. Przed wypłatą bonusu musimy go wcześniej czterokrotnie obrócić na kuponach o kursie łącznym co najmniej 2.00. Na kuponie muszą być przynajmniej trzy mecze, a każdego dnia nie można obrócić więcej niż 10% kwoty bonusu. 

Promocje dla stałych graczy również należą do bardzo atrakcyjnych. Tylko Betfan może się równać z oferta promocyjna w Milenium.

Opinie o Milenium – rejestracja konta

Bardzo niepochlebne opinie zbiera nowa rejestracja konta Milenium. Standardem jest obecnie możliwość wykonania rejestracji tymczasowej, bez potrzeby wysyłania skanu dowodu. Niestety, ale Milenium nie pozwala obecnie na założenie konta bez dowodu. Konto tymczasowe to obecnie standard, każdy nowy bukmacher jak Superbet czy Bestbet24 oferują taką opcję.

komentarze typerów

Promocje i bonusy są doskonałe w Milenium oferta też dobra, a kursy wyśmienite. Czy czegoś chcieć więcej? otóż wygląd strony powinien być bardziej przejrzysty a aplikacja mobilna nie powinna się zacinać. Reszta jest w porządku.

Typer

forum betonline.net.pl

Opinie typerów o Milenium są różne, niektórym graczom podoba się aplikacja mobilna do obstawiania meczów na telefonie, innym wyższe kursy na piłkę nożną, ale są też tacy typerzy, dla których Milenium to wciąż bukmacher z końca stawki. Oczywiście nie wszystkim można dogodzić, dlatego zawsze warto samemu sprawdzić czy dany bukmacher pasuje do naszego stylu gry w zakładach bukmacherskich.

Polski bukmacher Milenium jest z całą pewnością firmą, która powinna zainteresować graczy stawiający na promocje bonusy. Typerzy, dla których wysokie kursy są priorytetem tez powinni być usatysfakcjonowani.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy