wtorek, 26 września, 2023

Legalni bukmacherzy online w Polsce

Choć niegdyś polski sieciowy rynek bukmacherski był otwarty i praktycznie każdego miesiąca witał nowe podmioty świadczące swoje usługi w jego obrębie, dziś – po nowelizacji Ustawy Hazardowej z 2017 roku i narzuceniu dodatkowych wymagań – taki nie jest, a my musimy wiedzieć, u którego bukmachera możemy grać, aby robić to w pełni legalnie. Kim tak naprawdę jest więc legalny bukmacher i z oferty których możemy korzystać w zgodzie z literą prawa?

lista legalnych bukmacherów w polsce
Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Legalni bukmacherzy Internetowi w 2020 roku

Zgodnie z Ustawą Hazardową, o której stosunkowo niedawnej nowelizacji wspomnieliśmy już na wstępie, legalny bukmacher w Polsce to taki, który posiada licencję ze strony Ministerstwa Finansów. Warto przy tym nadmienić, że jest ona przyznawana na zasadzie wewnętrznych ustaleń Ministerstwa (w tym takich zakładających konieczność zapewnienia typującemu najwyższych standardów bezpieczeństwa, ale i upewniających się, że dany podmiot rzeczywiście jest tym godnym zaufania) osobno dla działalności prowadzonej w Internecie, a osobno – dla podmiotów działających stacjonarnie. Większość bukmacherów z licencją posiada jednak pozwolenie na obie formy swojej działalności.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Poniżej znajduje się lista bukmacherów online, którzy w naszym kraju działają legalnie i posiadają licencję na świadczenie swoich usług drogą Internetową. Należy mieć na uwadze, że – mimo posiadania owej licencji – nie każdy z nich zaczął już swoją działalność w Polsce (część jeszcze się do tego przygotowuje, a część ma to w swoich planach na dalszą przyszłość). Pogrubieniem zaznaczyliśmy tych bukmacherów, których oferta jest już dostępna i możliwa do użytkowania w całości przez Internet (bez potrzeby odwiedzania placówek stacjonarnych).

 1. E-Toto
 2. Fortuna
 3. Milenium
 4. STS
 5. Totolotek
 6. Traf Online (Traf)
 7. LV Bet
 8. Superbet
 9. Totalbet
 10. forBET
 11. BestBet
 12. PZBuk (Cherry Online)
 13. Betclic (BEM Operations Limited)
 14. Betfan
 15. eWinner
 16. BetX
 17. Noblebet / OKBet (Polski Bukmacher)
 18. Mr Bet

Najpopularniejsi bukmacherzy – szybki przegląd

Choć, jak widać po przedstawionej powyżej liście, polskich i zagranicznych bukmacherów z licencją na organizowanie zakładów przez Internet w Polsce jest kilkanaście, spośród nich wyróżnić można kilku, których oferta w szczególności przykuwa uwagę. Poniżej przedstawiamy tych nie tylko najpopularniejszych, ale i najatrakcyjniejszych – zarówno z perspektywy nowego typera, jak i tego, który z zakładami ma do czynienia już od dłuższego czasu.

poker online bez depozytu 2020
Legalny poker online w Betgames STS – Darmowy bonus 25 PLN

STS – lider rynku i pionier w innowacjach

Nawet jeśli STS na polskim rynku nie istnieje najdłużej (w stażu ustępuje chociażby Totolotkowi, o którego ofercie mówimy poniżej), w chwili obecnej jest podmiotem zdecydowanie dominującym na nim. Zawdzięcza to przede wszystkim swojej przyjaznej dla nowicjuszy ofercie, w prosty sposób zaprezentowanej i wyjaśnionej, bez żadnych zawiłości regulaminowych. 

STS daje użytkownikom solidny bonus powitalny o wartości nawet 1200 złotych (zależnej od wartości pierwszej wpłaty) i 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Co jednak ważne, firma stale wprowadza do swojej oferty innowacje  najnowszymi spośród nich jest usługa Betgames (obstawianie symulacji gier karcianych jak poker na żywo) oraz Sporty Alternatywne (spotkania w obrębie wirtualnych lig, bazujące na zaawansowanym algorytmie biorącym pod uwagę mnóstwo spotkań historycznych).

bonus bez depozytu sts 2020
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna – solidny zawodnik z dobrym programem lojalnościowym

Fortuna jest jednym z popularniejszych bukmacherów, kojarzonym z żółtym logo, ale też solidną ofertą, obejmującą większość dyscyplin sportowych, tych klasycznych i bardziej nowoczesnych (jak na przykład e-sporty). Największym plusem tego bukmachera jest jego świetny program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus, który zachęca do dalszych zakładów, nagradzając każdy z nich punktami i dlatego typowanie meczów w Fortunie jest w Polsce tak popularne. Te z kolei można wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym ekskluzywne dla klubowiczów bonusy.

Totolotek – najbardziej doświadczony gracz

Totolotek to zdecydowanie najstarsza firma bukmacherska na polskim rynku – istnieje od 1992 roku, w związku z czym jego oferta jest bardzo kompletna. Jest też jedynym, który współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem firm Loteryjnych i Totalizatorów (które z kolei bezpośrednio współpracuje z UEFA).

Choć strona internetowa tego bukmachera odbiega od współczesnych standardów, ludzie cenią ją za błyskawiczne działanie oraz prostotę i wygodę w interfejsie, który nie jest przeładowany reklamami dodatkowych usług jak gry karciane, zakłady na żywo czy sporty wirtualne. Wszystko odbywa się tutaj na jasnych zasadach, a sam bukmacher często organizuje przyciągające oko akcje promocyjne związane z różnymi dyscyplinami sportowymi.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy