sobota, 3 czerwca, 2023

Kiedy nie warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Na rynku jest coraz większy wybór. Możesz zatem zdecydować się na przeróżne firmy bukmacherskie. Z racji tego, że nie brakuje rywalizacji, osoby zainteresowane na co dzień zakładami bukmacherskimi (chodzi np. o założenie konta w niedalekiej przyszłości) mogą liczyć na wiele hojnych bonusów. Czy jednak wszystkie promocje są istotnie godne uwagi w praktyce? Okazuje się, że nie. Sprawdź poniżej, na jakie kwestie należy zatem szczególnie uważać.

betters freebet
Kiedy nie warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Firmy bukmacherskie oferują multum promocji i bonusów

Obecnie jest coraz więcej podmiotów bukmacherskich działających zgodnie z prawem. Kiedy Ustawa Hazardowa była nowelizowana (w lipcu 2017 roku) wydawało się, że bukmacherka jest zagrożona. Te wątpliwości okazały się jednak kompletnie bezzasadne. Ustawa Hazardowa na pewno wprowadziła porządek. Nielegalne podmioty musiały wycofać się z rynku. Teraz jest uczciwa konkurencja. Rywalizacji nie brakuje, co jest zaś dobre dla obecnych lub przyszłych Klientów firm tego typu.

Dlaczego? M.in. chodzi właśnie o bonusy. Teraz każda nowa firma bukmacherska chce się czymś pozytywnym wyróżnić. To bowiem jedyna droga do tego, by przyciągnąć do siebie wielu zainteresowanych Klientów. A można to zrobić właśnie oferując np. hojne bonusy na dzień dobry. Co ciekawe, niektóre dobre firmy bukmacherskie gwarantują nawet kilka promocji na start dla nowych użytkowników. Pewne jest jedno. Nie brakuje na tym polu naprawdę sporego pola do popisu. W kolejnych miesiącach na rynek mają wejść następne zakłady bukmacherskie. Warto zaś wiedzieć, że na tym polu nie ma żadnych ograniczeń. Możesz zatem posiadać konta w wielu firmach bukmacherskich.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Nie jest zatem tak, że np. założysz konto w STS i nie będziesz już potem mógł wybrać żadnego innego podmiotu. Na szczęście tak to nie działa. Możesz mieć zatem kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt kont. Na tym froncie nie podpisujesz np. żadnej „lojalki”, czy innych dokumentów tego typu. To oznacza, że masz sposobność korzystać z oferty wielu legalnych bukmacherów, które w tym momencie prężnie działają na terenie Polski.

Bardzo duży obrót może być problematyczny

W większości przypadków bonusy oferowane przez firmy bukmacherskie są naprawdę warte uwagi. Jak na przykład freebet na typowanie Texas Holdem w STS. Wszak możesz liczyć na to, że szybko poprawisz stan własnego konta. Bez większego trudu. Oczywiście, są też takie promocje, których należy (mimo wszystko) unikać. Rekomendujemy, aby przed skorzystaniem z jakiegokolwiek bonusu podjąć kilka istotnych kroków. Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia w tym temacie, to warto sprawdzić, co na temat danej promocji sądzą eksperci. A przecież aktualnie nie brakuje stron internetowych, na których są umieszczane rozmaite rankingi itp. Dzięki tym klasyfikacjom dowiesz się, jakie bonusy są polecane. Na takich witrynach są nie tylko „suche” fakty. Nie brakuje także szczegółowych opisów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Co jeszcze warto zrobić? Należy samodzielnie zapoznać się z regulaminem konkretnej promocji. Czasami obrót jest dość wysoki. Musisz zastanowić się, czy będziesz w stanie uporać się z wykonaniem danego zadania. Jest bowiem różnica, czy obrót ma być dwukrotny, czy np. sześciokrotny itp. Zasada jest tutaj prosta. Im mniej razy trzeba obracać pieniędzmi bonusowymi, tym dla Ciebie (jako użytkownika) lepiej.

Zwracaj uwagę na kupony oraz minimalne kursy

Co jeszcze powinno przykuć Twoją uwagę? Na pewno kwestia związana z tym, jakie kupony są wymagane w ramach regulaminu konkretnej promocji. Przede wszystkim rekomenduje się obstawianie singli. Jeśli będziesz obstawiał tylko jedno wydarzenie na kuponie, to masz zasadniczo największe szanse na wygrywanie pieniędzy. A może być taka sytuacja, że w regulaminie będzie jasno napisane, że do obrotu są zaliczane tylko kupony akumulowane. Np. składające się z kilku wydarzeń o minimalnych kursach 2.00 itd.

superbet online bonusy na start
Nowe bonusy na start dla nowych graczy w Superbet Polska

Im więcej takich obostrzeń, tym dla Ciebie gorzej. W końcu będziesz musiał obstawiać nie tylko kupony akumulowane. A przez to już Twoje szanse na wygrane nieco zmaleją. Jeśli zaś będzie dodatkowy warunek odnoszący się do minimalnych kursów, to jest to niestety kolejna przeszkoda. Trzeba być zatem ostrożnym biorąc pod uwagę takie bonusy. Szczególnie jeśli te wymagane minimalne kursy są rzeczywiście relatywnie wysokie.

Kiedy jeszcze trzeba uważać na bonusy bukmacherskie?

W regulaminach niektórych promocji jest informacja dotycząca czasu na wykonanie obrotu bonusem. Warto zatem dokładnie zapoznawać się z tymi przepisami. Po to, by nie było takiej sytuacji, że nie będziesz wiedział, iż istnieje jakiś „deadline”. Nie da się ukryć, że to kolejne utrudnienie. Musisz zatem szczególnie zastanowić się przed wyborem tych konkretnych promocji powitalnych. Jeśli uznasz, że poradzisz sobie z wykonaniem obrotu w wyznaczonym terminie, to podejmij kilka istotnych kroków.

Warto wszystko sobie dokładnie zaplanować. Z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie czekaj z wykonaniem obrotu na ostatni dzień… Może bowiem zdarzyć się taka sytuacja, że nie będziesz miał prądu albo internetu itp. Lepiej zatem skończyć obrót kilka dni wcześniej. Zawsze warto mieć zatem jakiś zapas…

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy