wtorek, 26 września, 2023

Jakie są najlepsze strategie obstawiania u bukmachera ETOTO?

Masz trochę odłożonej gotówki na ten cel? Chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie właśnie w ETOTO? Co grać, a czego nawet nie ruszać? W tej drugiej kategorii są oczywiście taśmy. Sprawdź, dlaczego takie kupony akumulowane nie powinny być przez Ciebie obstawiane! Gdzie szukać pomocy wykwalifikowanych ekspertów? Dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady przy pomocy płaskiej stawki?

strategire

Unikanie taśm jak ognia!

ETOTO to legalna firma bukmacherska, która nic Ci nie będzie narzucać. Czyli możesz grać dowolnie. Single, duble, triple itp. Najgorzej jest jednak, jak wybierzesz taśmy. Niestety, bardzo dużo osób je obstawia. A potem kończy się to częstymi porażkami. Warto zaznaczyć, że taśmy to bowiem mocno rozbudowane kupony akumulowane. Składają się one nierzadko z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Co ważne, każde z nich musi wejść, abyś zanotował dobry wynik. Czyli jak zagrasz 15 typów na kuponie akumulowanym, to musisz mieć 15/15, żeby odebrać wygraną. Szanse są, aczkolwiek tylko matematyczne. Zasada jest tutaj jedna. Im więcej opcji na kuponie, tym dla Ciebie gorzej pod kątem notowania dobrych wyników. W końcu przez to są większe szanse, że ostatecznie przegrasz. Dlatego raczej nie powinno dziwić, że eksperci rekomendują, aby obstawiać np. single lub maksymalnie duble (czyli jedno, może dwa wydarzenia na kuponie w ETOTO). Liczy się przecież to, aby wygrywać regularnie.

Korzystanie z pomocy ekspertów

Nikt nie jest „alfą i omegą”. Jak np. dopiero zaczynasz, to nie będzie żadnego wstydu, jeśli zdecydujesz się na pomoc ze strony innych. Zawsze warto zaś podpatrzeć, jak typują eksperci. W tym celu należy np. odwiedzić internetowy blog.etoto.pl. Co rusz pojawiają się tam analizy speców. Przeważnie na piłkę nożną, ale nie tylko. Dodatkowo nie brakuje cennych informacji w postaci newsów. Warto dodać, że wpisy są dodawane regularnie. Poza tym zawierają one wiele istotnych faktów. Dzięki temu możesz z nich skorzystać, co na pewno przyda Ci się w trakcie typowania. Np. już dzisiaj możesz przeczytać wiele cennych informacji na temat jutrzejszego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea i Borussią Dortmund. W pierwszej potyczce (na Signal Iduna Park) gracze z Westfalii skromnie wygrali 1:0. Losy awansu do 1/4 Ligi Mistrzów nie są jednak rozstrzygnięte. Warto dodać, że na blogu ETOTO nie brakuje także ciekawych, merytorycznych artykułów na temat rozgrywek ligowych itp. Warto tam zatem systematycznie zaglądać.

Coraz więcej osób obstawia płaską stawką

Jak zaś grać w ETOTO? Bardzo dużo osób decyduje się na „płaską stawkę”. Jest to metoda polegająca na graniu typów za tyle samo pieniędzy. Niezależnie od tego, czy poprzedni kupon okazał się wygrany czy przegrany. Jaka kwota będzie rozsądna? Eksperci rekomendują, aby obstawiać za około 2%, Jak zdobędziesz więcej doświadczenia itp. to ta wartość może być nieco większa. Na pewno jednak nie można obstawiać np. za 50%, 100% itp. Jest to loteria, a nie rozsądne zarządzanie swoim kapitałem. Tym sposobem na pewno nie będziesz regularnie notował dobrych wyników w ETOTO.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy