wtorek, 26 września, 2023

Jak zarządzać środkami na koncie bukmacherskim?

Brak odpowiedniej roztropności na tym polu powoduje, że gracze często tracą zainwestowane pieniądze. Zapoznaj się zatem z dzisiejszym artykułem i sprawdź, jak należy właściwie postępować w ramach tego zagadnienia.

pieniądze w bukmacherce
Jak zarządzać środkami na koncie bukmacherskim?

Ile wpłacić pieniędzy do bukmachera?

Należy rozpocząć od tego właśnie tematu. Jak dużo pieniędzy zainwestować zatem w zakłady bukmacherskie? Tak naprawdę na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od konkretnego gracza. Osoba, która zarabia minimalną krajową nie może sobie pozwolić na takie inwestycje, jak np. ceniony na rynku programista. Nie podamy Ci dokładnych kwot, ale wskażemy, czym należy się tutaj kierować. Warto wydać maksymalnie tyle pieniędzy, ile będziesz mógł stracić bez żadnego żalu.

Masz na koncie bankowym wolne środki? Jeśli je przegrasz, to jakość Twojego życia nie ulegnie pogorszeniu? Będzie tym oczywiście zmartwiony, ale ta sytuacja nie spowoduje poważnych konsekwencji? Wydawaj tylko tyle, ile rzeczywiście możesz. Nie przeznaczaj na grę np. pieniędzy, które masz odłożone na rachunki itp. A niektórzy tak robią. Uważają, że zainwestują, zgrają i jeszcze dobrze na tym wyjdą. Mają na oku kilka „pewniaków” i nie biorą nawet pod uwagę, że mogą przegrać. Warto zaś zawsze zakładać czarny scenariusz. Wiele firm działa na tej podstawie. Wtedy łatwiej jest przygotować się na najbardziej pesymistyczny scenariusz. Gracze powinni postępować dokładnie tak samo.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Trzeba zatem zakładać, że nasz „pewniak” nie okaże się trafiony. A wtedy skąd wziąć pieniądze na czynsz itp.? Sporo ludzi właśnie przez takie nie do końca przemyślane decyzje popada potem w tarapaty finansowe. Muszą bowiem brać wysoko oprocentowane chwilówki itd. Pamiętaj zatem, by tego czynnika pod żadnym względem nie bagatelizować. Zdecyduj się tylko na takie kwoty, które ewentualnie będziesz mógł przegrać. To również wpłynie pozytywnie na Twój komfort psychiczny w czasie obstawiania.

Odpowiednie założenia są kluczowe

Każdy gracz powinien mieć jakiś plan na grę. Najlepiej, by to wszystko było przemyślane. Jedno jest pewne. Jeśli typer gra bez żadnej strategii, to w dłuższej perspektywie czasu nie ma możliwości, by systematycznie wygrywał. Trzeba zatem zdawać sobie sprawę z tego czynnika. Oczywiście, od czasu do czasu można wygrać, ale nie ma szans, by to były regularne wpływy na konto. Założenia muszą być przemyślane, a potem wcielone w życie. Oczywiście, trzeba dołożyć wszelkich starań, by trzymać się ustaleń, a nie np. zmieniać je po pierwszym tygodniu. A sporo osób tak robi, przez co występuje znacznie większe prawdopodobieństwo przegranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na czym należy się skupić ustalając założenia? Musisz na pewno określić, ile chcesz koniec końców wygrać. Załóżmy, że wpłaciłeś 100 PLN, a drugie tyle otrzymałeś z bonusu. Możesz zatem ustalić sobie, że z tych 200 PLN będziesz chciał docelowo zrobić 400 PLN. Potem zaś dokonasz wypłaty zarobionych środków itd.

Za ile grać w zakładach bukmacherskich?

Istotnym aspektem jest także to, za ile będą grane poszczególne kupony. Warto zdecydować się na takie stawki, które będą korespondowały ze stanem Twojego konta, gdyż obstawianie w internecie może być kosztowne na samym początku. Przyjmuje się, że należy obstawiać np. maksymalnie za 2% posiadanego w tym momencie kapitału… Masz obecnie 1000 PLN? W takiej sytuacji możesz zatem zagrać za 20 PLN. Są to oczywiście tylko pewne wskazówki. Niemniej jednak zawodowcy się ich trzymają. Czasami grają np. za 5% posiadanego kapitału, ale takie wyższe procentowe stawki są zarezerwowane raczej dla najlepszych. Początkujący powinni rozpocząć od wspomnianych 2%. Wtedy ryzyko wyzerowania konta jest bardzo niewielkie. Wszak dany gracz musiałby przegrać… 50 razy z rzędu.

zakłady sportowe ewinner
Bukmacher eWinner online – kod bonusy na start

Nawet osoby początkujące nie powinny mieć aż tak dramatycznej serii. Warto zastanowić się zatem nad takim właśnie sposobem inwestowania. Jest on bezpieczny dla posiadanego kapitału. Przy dobrej, skutecznej grze można zaś stopniowo wygrywać pieniądze i zbliżać się do założonego na początku celu, co dla każdego typera powinno mieć spore znaczenie.

Kiedy warto coś zmienić?

Czasami nasze początkowe założenia nie okazują się do końca słuszne. Nie można się tym bardzo mocno przejmować. Nie można tego jednak potraktować po macoszemu. Błędy zdarzają się każdemu, ale należy z nich możliwie jak najszybciej wyciągnąć odpowiednie wnioski. Kiedy będzie na to odpowiedni moment? Pamiętaj, by wszystko dokładnie analizować. Musisz na bieżąco sprawdzać, jak wyglądają statystyki Twojej gry. Jeśli wyniki finansowe nie zmierzają w dobrym kierunku, to czas na zmiany. Oczywiście, warto dać sobie trochę czasu. Jeśli przyjąłeś pewne założenia, to nie powinieneś z nich zrezygnować np. już po tygodniu.

Druga strona tego medalu jest taka, że nie można tkwić w czymś, co nie przynosi żadnych satysfakcjonujących zysków. Pamiętaj, że zmiany powinny zaś dotyczyć nie tylko systemów gry, które przynoszą straty. Czasami warto też dokonać roszad w strategiach, które zapewniają za małe dochody. Każdy model gry może być bowiem usprawniony. Warto zatem regularnie (np. co kilka miesięcy) zastanowić się, co można byłoby ulepszyć na tej płaszczyźnie.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy