wtorek, 26 września, 2023

Jak typować biegi sprinterskie?

Dużo osób zastanawia się, jak efektywnie obstawiać u bukmacherów tę dyscyplinę sportową. Nie brakuje bowiem graczy, którzy chętnie obstawiają lekkoatletykę. Biegi sprinterskie są zaś bardzo widowiskowe. Przy okazji można zarobić trochę dodatkowej gotówki. Aby jednak tak się stało, trzeba wziąć pod uwagę minimum kilka czynników.

jak obstawiać biegi sprinterskie
Obstawianie biegów sprinterskich w zakładach bukmacherskich online

Co można obstawiać w biegach sprinterskich?

Na początek zastanowimy się, co mogą obstawiać gracze, którzy są zainteresowani biegami sprinterskimi. W porządnych firmach bukmacherskich opcji do obstawiania zakładów jest naprawdę bardzo dużo. Szczególnie biorąc pod uwagę zawody o wysokiej randze. Typerzy mogą np. stawiać, kto zostanie zwycięzcą konkretnego biegu. Biorąc pod uwagę najważniejsze imprezy, w pojedynczym „wyścigu” bierze udział 8 zawodników lub zawodniczek. Najlepsi startują zazwyczaj na środkowych polach. Sprinterzy, którzy mają teoretyczne najmniejsze szanse na zewnętrznych.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co jeszcze można zagrać? Masz okazję postarać się przewidzieć, który z zawodników zajmie miejsce w czołowej trójce. Ma to natomiast duże znaczenie nie tylko pod kątem biegów finałowych. Czasami trzeba bowiem uplasować się w pierwszej dwójce lub trójce, żeby w ogóle wywalczyć awans do półfinału, finału itp. Bardzo popularne są również zakłady sportowe typu h2h. Typerzy mogą zatem zagrać, który zawodnik – według nich – szybciej minie linię mety. Czasami są też zakłady dotyczące czasu uzyskanego przez zwycięzcę (typu under/over).

Jaka jest najważniejsze impreza w sezonie?

Dlaczego zadajemy to pytanie? Ma to spore znaczenie w aspekcie typowania takiej właśnie dyscypliny. Każdy typer musi pamiętać, że lekkoatleci przede wszystkim przygotowują się do tak zwanej imprezy docelowej. W tym roku kalendarzowym są to Igrzyska Olimpijskie. Jeśli koronawirus nie przeszkodzi w ich rozegraniu, to będzie to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie w obrębie 12 miesięcy. Trzeba zatem być ostrożnym, jeśli masz zamiar wytypować na konkretnego zawodnika, który chce przede wszystkim skupić się na innej imprezie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Często w takich sytuacjach dochodzi bowiem do różnego rodzaju niespodzianek. Na papierze dużo słabsi zawodnicy mogą być zatem lepsi od tych teoretycznie najlepszych. Trzeba również zweryfikować to, jak konkretni sprinterzy radzą sobie w sezonie halowym oraz zwykłym. Szczególnie, że zawody w ramach tego pierwszego okresu często są traktowane po macoszemu przez najlepszych lekkoatletów.

Co trzeba jeszcze mieć na uwadze?

Każda osoba, która ma zamiar grać takie właśnie zakłady z lekkoatletyki powinna zweryfikować obecną formę konkretnego sprintera. Należy przeanalizować nie tylko jego dyspozycję, ale także wszystkich rywali. Tak, jak napisaliśmy, w pojedynczym biegu bierze udział przeważnie 8 zawodników albo zawodniczek. Warto sprawdzić rekordy życiowe oraz to, jak dana osoba radzi sobie w aktualnym sezonie (to nawet jest sporo ważniejsze i bardziej miarodajne). Należy również poszukać rozmaitych informacji dotyczących ewentualnych urazów czy kontuzji. To, jak wiadomo, ma bowiem bardzo duży wpływ na końcowe rezultaty…

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy