wtorek, 26 września, 2023

Jacy bukmacherzy w Polsce są legalni? Lista najlepszych

Legalne firmy bukmacherskie cieszą się w naszym kraju sporym powodzeniem. Jeszcze kilka lat temu sytuacja w polskiej branży bukmacherskiej wyglądała zupełnie inaczej. Mnóstwo typerów preferowało grę u nielegalnych firm bukmacherskich. W chwili obecnej za korzystanie z usług nielegalnych firm bukmacherskich grożą surowe konsekwencje prawne, dlatego stanowczo odradzamy rejestrowanie się u buków działających bez odpowiedniej licencji od Ministerstwa Finansów. Oto najważniejsze informacje na temat polskich legalnych bukmacherów online, o których powinien wiedzieć każdy typer.

jacy bukmacherzy są legalni
Jacy bukmacherzy są w Polsce legalni? Lista tych najlepszych

Legalna firma bukmacherska – po czym ją rozpoznać?

O legalności i nielegalności firm świadczących usługi bukmacherskie w naszym kraju w ciągu kilku ostatnich lat napisano i powiedziano naprawdę wiele. Ogromne zamieszanie na rynku bukmacherskim wybuchło w 2017 roku – wtedy to polski Sejm wprowadził nowelizację ustawy antyhazardowej. W nowej ustawie zapisano szereg zmian odnośnie funkcjonowania rynku bukmacherskiego. Wszystkie podmioty, które chcą świadczyć usługi bukmacherskie swoim użytkownikom w Polsce, muszą w pierwszej kolejności uzyskać specjalny certyfikat od Ministerstwa Finansów. Oprócz tego, muszą również spełniać szereg innych rygorystycznych obowiązków i obostrzeń, dopiero wtedy tacy legalni bukmacherzy mogą bezpiecznie oferować graczom zakłady wzajemne. 

Mnóstwo zmian w działaniu rynku bukmacherskiego spowodowało, że niektórzy bukmacherzy (szczególnie ci zagraniczni) podjęli decyzję o opuszczeniu polskiego rynku bądź rozpoczęciu świadczenia usług w sposób nielegalny. Początkowo ci nielegalni bukmacherzy cieszyli się dużym zainteresowaniem, jednak polskie służby skarbowe szybko wychwyciły te nielegalne firmy bukmacherskie.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Kary finansowe nie ominą także graczy, którzy zdecydują się na zarejestrowanie konta u nielegalnego bukmachera. Maksymalna wysokość kar za korzystanie bądź świadczenie nielegalnych usług bukmacherskich może wynieść nawet 700 tysięcy złotych. Z tego względu stanowczo odradzamy rejestrowanie się u firm bukmacherskich, co do których nie mamy pewności, czy działają w sposób legalny.

Legalni bukmacherzy 2021 – lista najlepszych

W przypadku bukmacherów, którzy prowadzą punkty naziemne na terenie Polski sprawa jest prosta. W chwili obecnej każdy bukmacher w Polsce, który świadczy swoje usługi za pośrednictwem punktów stacjonarnych, jest w pełni legalny i można korzystać z oferowanych przez niego usług bez żadnych obaw o przykre konsekwencje prawne. Co zrobić jednak, aby sprawdzić, czy bukmacher internetowy nie jest nielegalny? Legalnego bukmachera rozpoznamy przede wszystkim po tym, że ma na swojej stronie umieszczoną informację odnośnie uzyskanej licencji na obsługiwanie zakładów wzajemnych. Taką licencję wydaje Ministerstwo Finansów. Informacja o licencji z reguły znajduje się na stopce strony głównej bukmachera. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tej chwili zezwolenie na świadczenie usług bukmacherskich na terenie Rzeczpospolitej Polskiej posiada 20 firn. Wśród nich znajduje się między innymi: Fortuna, STS, Totolotek, LV BET, eWinner, PZBUK, TRAF, Betclic, Betfan, forBET czy Superbet. Co jakiś czas chodzą również słuchy o tym, iż wiele popularnych niegdyś, aktualnie nielegalnych firm bukmacherskich podejmuje działania mające na celu powrót na polski rynek.

Nie ma się co dziwić – Polacy wprost uwielbiają obstawiać zakłady bukmacherskie i byli dla zagranicznych bukmacherów jedną z najważniejszych grup klientów. Duża liczba legalnych firm bukmacherskich jest dobrą sytuacją dla polskich graczy – firmy mocno ze sobą konkurują, dzięki czemu proponują swoim graczom coraz lepsze warunki gry. 

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy