wtorek, 26 września, 2023

eWinner to dobra alternatywa dla STS i Fortuny?

W roku 2018 na rynku pojawił się kolejny legalny bukmacher, który skutecznie rywalizuje z najlepszymi w branży. Mowa dokładniej o 12. na liście legalnie działających podmiotów – eWinner. Choć strona internetowa usługodawcy istnieje od niecałego roku, ukazała się już w kilku różnych odsłonach. Obecnie dostępna pod adresem ewinner.pl posiada błękitno-granatową szatę graficzną działającą zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Poznajmy ofertę eWinner i spróbujmy swojego szczęścia z mistrzowskim pakietem bonusów.

ewinner to dobry bukmacer
Czy bukmacher eWinner to dobra firma bukmacherska?

eWinner – Godna konkurencja dla najstarszych firm w branży

eWinner to marka, która bez większego zawahania może konkurować z najstarszymi firmami w branży bukmacherskiej. Oferta bonusów dorównuje temu, co od lat znane nam z Fortuny – liczne bonusy od depozytów, cashback i cashouty. Bukmacher jednocześnie dodaje wiele od siebie – custom bety, pojedynki drużyn, możliwość obstawiania e-sportu czy wydarzeń politycznych.

Tytułowy bukmacher ma świadomość, że rynek bukmacherski to niełatwy orzech do zgryzienia. Dlatego zespół eWinner wynajął projektantów specjalizujących się w przygotowywaniu użytkowych i łatwych w obsłudze stron internetowych. Interfejs na stronie ewinner.pl charakteryzuje się odpowiednim rozmieszczeniem elementów, intuicyjnym podziałem na zakłady bukmacherskie, na żywo i custom bet. Korzystając z serwisu nie mamy wrażenia „przytłoczenia”. Nie czujemy się też bombardowani informacjami. Całość została złożona tak, aby najbardziej zacięci gracze mogli komfortowo bez uczucia zmęczenia korzystać ze strony przez długie godziny.

W górnej części dostępna jest nawigacja – stąd dostaniemy się do wyszukiwarki kursów, różnych rodzajów zakładów i promocji. Poniżej widoczna jest belka, w której linki prowadzą do informacji na temat statystyk, wyników, aplikacji mobilnej, sposobu rozliczenia zakładów i obowiązującego cashoutu.

Na stronie głównej po lewej stronie dostępna jest wyszukiwarka, najpopularniejsze ligi, a niżej oferta wszystkich dostępnych dyscyplin. W środkowej części odnajdziemy podział na trzy kategorie: popularne, na żywo i e-sport. Patrząc na stronę prawą możemy skonstruować i dostosować swój kupon. Istnieje także możliwość automatycznego wygenerowania kuponu dla osób, które liczą na czyste szczęście. Wystarczy zadeklarować ile chcielibyśmy wygrać, ustalić stawkę, wybrać dni wydarzeń i zakres kursów.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Bonusy, promocje i kody – czyli zachęta dla nowych użytkowników

Nikt, kto kieruje się zdrowym rozsądkiem nie zakłada konta u niepewnego bukmachera. Poza samą legalnością istotna jest także wartość dodana. W interesie każdego organizatora jest zadbać o to, aby każdy gracz czuł się przyjmowany z otwartymi rękoma. eWinner ten element biznesowej strategii realizuje oferując nam 3-etapowy bonus. Choć atrakcyjny, dla osób początkujących może wydać się nieco wymagający.

Od momentu rejestracji jesteśmy zachęcani do bardziej agresywnej gry. Po założeniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu (za kwotę min. 20 zł) dołączamy do pierwszego etapu promocji. Pierwszy obstawiony kupon na kwotę maks. 150 zł jest ubezpieczony. Ubezpieczenie w eWinner nie oznacza automatycznego zwrotu przegranej na nasz rachunek bankowy. Jeśli przegramy, nasze saldo bonusowe zostanie zasilone kwotą, za którą obstawiliśmy zakład. Co dalej? Aby odzyskać przegrane pieniądze musimy wykonać 3-krotny obrót salda bonusowego używając kuponów z kursem co najmniej 2.5.

komentarze typerów

eWinner to ciekawy bukmacher, który może jeszcze namieszać na rynku. Póki co stawiałbym go gdzieś na pozycji 5-6 wśród legalnych zakładów w Polsce.

typer

forum betonline.net.pl

Czas na etap drugi oraz trzeci. Przy II i III depozycie eWinner daje nam bonus 100% wpłaty do 500 PLN. Jak skorzystać?

  1. Wpłacamy na swoje konto co najmniej 20 zł, a następnie obracamy tę kwotę jeden raz (możemy użyć do tego jednego lub większej liczby kuponów).
  2. Środki w równowartości obróconej kwoty (100%) zostają przesłane do salda bonusowego. Stąd mogą zostać wyciągnięte, o ile spełnimy zadeklarowany przez organizatora warunek.
  3. Celem spieniężenia bonusu musimy obrócić go 3-krotnie korzystając z kuponów o kursie minimalnym 2.50.

W serwisie poza promocjami jest jeszcze jedna ciekawa opcja. Skuteczne podejmowanie decyzji wspierane jest przez cashout – usługę polegającą na możliwości anulowania obstawionego kuponu przed rozstrzygnięciem zdarzenia. Funkcja działa na zakładach live, przedmeczowych, AKO i SOLO. Aby wcześniej wypłacić pieniądze aktualna wygrana na kuponie musi być wyższa niż stawka, za którą zawarto zakład. To znaczy obstawiając kupon za 100 zł o kursie 2.0, ten przed anulowaniem musi osiągnąć kwotę co najmniej 101 zł.

betclic bonus bez depozytu 2020
Bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN

Kilka słów o zarządzie, udogodnieniach i płatnościach

Za rozwijanie i zarządzanie marką eWinner odpowiedzialna jest spółka komandytowo-akcyjna Stefczyk Nieruchomości. Do osób zarządzających należy Prezes – Roman Grzegorz Nowak oraz Wiceprezesowie Zarządu: Anna Agnieszka Zielińska Kułaga, Maria Dominika Kamińska Dębicka i Edyta Grzybowska. Wysoki kapitał zakładowy spółek powiązanych dla gracza oznacza pewność i brak ryzyka bankructwa firmy.

eWinner działa pod tym samym adresem, co fundacja im. Franciszka Stefczyka i Asekuracja sp. z o.o. Dokładniej – przy ulicy Legionów 126 – 128 w jednym z największych polskich miast – Gdyni. Firma posiada koncesję na organizowanie zakładów internetowych, ale nie stacjonarnych. Numer licencji to PS4.6831.29.2017 – została ona wydana w dniu 30 października 2018 roku. Właściciele nie zapowiedzieli otwarcia placówek stacjonarnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po założeniu konta czeka na nas kilka udogodnień. Grając w eWinner nie musimy korzystać z serwisu zewnętrznego, aby poznać statystyki i wyniki z przeszłości. To wszystko obecne jest w odpowiednich zakładkach dostępnych z poziomu górnego paska nawigacyjnego. Do dyspozycji mamy wygodną wyszukiwarkę nadchodzących spotkań, wyszukiwarkę kursów i generator kuponów.

Płatności odbywają się w systemie Blue Media – do wpłat użyjemy kont bankowych i zyskującej na popularności usługi blik. Sytuacja wygląda nieco inaczej od drugiej strony – wypłaty realizowane są wyłącznie na podany w profilu numer rachunku bankowego. Nie są to wypłaty szybkie, a więc czas oczekiwania waha się w zakresie 24 – 48 godzin.

  • ciekawe promocje i bonusy
  • custom bet
  • dobre kursy
  • niska marża
eWinner to bukmacher, który dość szybko pozyskał spora liczbę klientów. Ma swoje plusy, ale kilka minusów które irytują graczy też by się znalazło. Ten rok będzie bardzo ważny dla bukmachera eWinner, musi szybko przekonać do siebie graczy, gdyż konkurencja na rynku jest ogromna.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy