wtorek, 26 września, 2023

Dlaczego warto grać single w zakładach bukmacherskich?

Najlepsze w Polsce firmy bukmacherskie oferują szereg rozmaitych wydarzeń do typowania. Możesz także typować je na przeróżne sposoby. Aktualnie najbardziej polecanym sposobem jest granie tak zwanych singli. Dlaczego? Czy to rzeczywiście opłacalne?

jak obstawiać single
Dlaczego warto grać single w zakładach bukmacherskich?

Jak wybrać dla siebie firmę bukmacherską?

Marzy Ci się niedługo założenie konta w firmie bukmacherskiej z prawdziwego zdarzenia? W takim razie musisz wziąć pod uwagę co najmniej kilka czynników. Na pewno warto decydować się na firmy bukmacherskie działające online. Nie da się ukryć, że obstawianie przez sieć jest o wiele bardziej wygodne. Wszak możesz to robić prosto ze swojej obecnie zajmowanej nieruchomości. To wygoda, a także oszczędność czasu i zarazem pieniędzy. Nie trzeba jechać gdzie indziej, by odwiedzić konkretne firmy bukmacherskie. Możesz swobodnie grać zakłady prematch, jak i live. I to bez żadnych kolejek. Nawet w godzinach nocnych, kiedy to standardowe punkty stacjonarne są oczywiście zamknięte.

Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne, internetowe firmy bukmacherskie. To nie jest jednak wszystko, na czym warto skoncentrować się w momencie podejmowania kluczowych decyzji. Warto zwrócić uwagę na to, by zdecydować się na podmioty online, które są w pełni legalne. A takich aktualnie legalnych bukmacherów na szczęście na naszym rynku nie brakuje. Wyboru jest sporo. Jak natomiast można sprawdzić legalność konkretnej firmy? Np. na stronie konkretnego podmiotu są bardzo często podawane do wglądu tego typu informacje. Możesz również śmiało sprawdzić rejestr domen zakazanych. Chodzi o to, by wybranego przez Ciebie bukmachera internetowego tam nie było.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Dodatkowo możesz przeglądać rozmaite rankingi najlepszych bukmacherów online. Na legalnych stronach są zaś opisywane jedynie takie firmy bukmacherskie, które spełniają wszystkie wymogi obowiązujące na terenie naszego kraju. Jest ich wiele, przykładowo STS, Fortuna, eWinner czy Fuksiarz.

Co to są single w zakładach bukmacherskich?

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na single? Od razu trzeba wyjaśnić, że są to pojedyncze wydarzenia. Jeśli grasz zatem single, to typujesz tylko jeden mecz. Np. z piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego itd. Jeśli natomiast obstawisz dwa wydarzenia, to nie grasz singla, a już dubla. Są też osoby, które uwielbiają grać tak zwane taśmy. Szczególnie mowa tutaj o początkujących. Warto wiedzieć, że takie kupony składają się nawet… z kilkudziesięciu wydarzeń. I to uwzględniając rozmaite dyscypliny. Taka gra do niczego dobrego nie może oczywiście doprowadzić. Nieprzypadkowo zawodowcy decydują się właśnie na single.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Eksperci od bukmacherki sporadycznie grają dwa lub więcej wydarzeń. A takim osobom, jak nikomu innemu, zależy na tym, by systematycznie wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich. W końcu dla zawodowców to podstawowe źródło utrzymania. Jeśli zatem eksperci najczęściej grają single, to warto iść tą drogą.

Większa szansa na regularne wygrane

Co jednak przemawia za pojedynczymi typami na kuponach? Dlaczego rzeczywiście warto obstawiać na co dzień single? Nie da się ukryć, że dzięki temu masz o wiele większe szanse na częste, systematyczne wygrane. To istotna sprawa. Pamiętaj, że każde dołożone na kupon wydarzenie to niestety coraz mniejsza szansa na to, że będziesz finalnie cieszył się z triumfu. Z czego to jednak wynika? Jeśli jesteś początkujący, to wiedz, że kupon jest wygrany tylko wtedy, kiedy wszystkie jego składowe okażą się poprawnie wytypowane (w analizowanej sytuacji nie bierzemy pod uwagę dodatkowych systemów).

bonus bez depozytu sts 2022
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Załóżmy, że zagrasz na kuponie pięć wydarzeń. Jeśli cztery z nich wejdą, to nie otrzymasz np. 80% wygranej. Po prostu Twój kupon jest przegrany. Nie zgarniasz za niego nawet jednego grosza. W przypadku singla wszystko zależy wyłącznie od jednej potyczki. Jeśli będzie ona trafna, to stan Twojego konta się powiększy. Każde kolejne wydarzenie na kuponie to niestety coraz większa szansa na przegraną. A graczowi powinno zależeć na tym, by w jak największym stopniu wyeliminować ryzyko porażki.

Możliwość dokładnej analizy typowanych spotkań

Statystyki pokazują, że obstawianie singli ma największe szanse na powodzenie. Wygrane powinny być dość regularne. A to prosta droga do tego, by systematycznie powiększać swój kapitał. Warto do tego dążyć. Z czego jeszcze bierze się to, że na singlach w dłuższej perspektywie czasu można najwięcej zarobić? Każde obstawiane wydarzenie powinno być skrupulatnie przeanalizowane. To obowiązek typera. W innych przypadkach nie można liczyć na to, że wiktorie będą wpływały na konto z zadowalającą częstotliwością… Jeśli zaś będziesz grał np. taśmy, to nie ma możliwości, by przeanalizować skrupulatnie kilkanaście, czy kilkadziesiąt wydarzeń. Takie granie to loteria. Nie da się tego ukryć.

Nic dziwnego, że coraz więcej osób przestawia się właśnie na single. Musisz tutaj wybrać tylko jeden typ, a następnie sprawdzić, czy istotnie warto go wytypować za pieniądze. W przypadku singli masz sporo czasu, by dokładnie zastanowić się nad swoimi decyzjami. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na taki styl obstawiania. Jest on zaś generalnie najbardziej opłacalny.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy