piątek, 2 czerwca, 2023

Czy warto grać „ustawione mecze”?

Łatwo zauważyć, że zakłady wzajemne są coraz popularniejsze. Można rzec, że dobrą robotę w tym temacie – kolokwialnie pisząc – zrobiła ustawa hazardowa. Dlaczego? W dużym stopniu ograniczyła ona wpływy tak zwanej szarej strefy. Gracze zainteresowani tym tematem wiedzą na czym konkretnie stoją. Mają do dyspozycji legalnych bukmacherów. Można tam grać i wygrywać bez obaw o jakiekolwiek kłopoty z prawem. Niestety, tam gdzie jest popularność pojawiają się także oszuści. Oferują oni choćby możliwość typowania ustawionych meczów. Dlaczego warto być jednak tutaj bardzo ostrożnym?

ustawione mecze w zakładach bukmacherskich
Czy ustawione mecze w zakładach bukmacherskich istnieją?

Serwisy z takimi meczami – czy są uczciwe?

Niczym grzyby po deszczu powstają rozmaite strony internetowe tego właśnie typu. Najczęściej to wszystko jest owiane dużą tajemnicą. Trudno jest zweryfikować, kto jest administratorem takiego serwisu. Zazwyczaj tego typu osoby podkreślają, że mają dostęp do tajnych informacji związanych z „ustawionymi meczami”. Aktualnie nie brakuje zaś graczy, którzy dają się na to wszystko nabierać. Generalnie należy trzymać się od takich serwisów z daleka. Dlaczego? To bardzo proste do wyjaśnienia.

Gdyby takie osoby rzeczywiście posiadały dostęp do ustawionych spotkań, to na pewno nie dzieliłyby się tymi informacjami za kilkanaście lub kilkadziesiąt polskich złotych. Te stawki byłyby zdecydowanie wyższe. Zresztą, tak naprawdę gdyby miała miejsce taka sytuacja, to takie osoby trzymałyby te informacje wyłącznie dla siebie lub ewentualnie najbliższej rodziny… Można zatem z całą stanowczością stwierdzić, że takie serwisy są po prostu stratą czasu i pieniędzy. Często jest tak, że na takich portalach istnieją spreparowane skany, które mają rzekomo potwierdzać trafione wysokie kursy z przeszłości. Warto zatem być bardzo ostrożnym.

bonus bez depozytu sts 2020
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy istnieją ustawione spotkania?

Nie mamy oczywiście całkowicie pewnych informacji w tym temacie. Możemy się jedynie domyślać. Według nas cały czas pewne spotkania są ustawiane. Bardziej chodzi nam jednak o niższe klasy rozgrywkowe, a także mecze czy pojedynki, które są pod zdecydowanie mniejszą lupą obserwatorów. To jednak nie oznacza, że zwykła osoba prowadząca od niedawna swój blog ma dostęp do takich informacji i potyczek. Najczęściej chce po prostu wyłudzić pieniądze i żerować na naiwności innych. Nie daj się zatem oszukiwać.

komentarze typerów

Sprzedane mecze i ich obstawianie to bujda, tylko nabijanie kasy złodziejom, którzy żerują na naiwnych graczach, którzy chcą szybko się wzbogacić.

typer

forum betonline.net.pl

Pamiętaj, że żadna osoba posiadająca dostęp do tego typu wiadomości nie będzie się nimi dzieliła za marne grosze – dla niej nie byłoby to opłacalne. Buk może bowiem potem anulować konkretne zdarzenie, jeśli zbyt wielu typerów obstawi bardzo wysokie kursy.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy