piątek, 2 czerwca, 2023

Cechy dobrego gracza zakładów na żywo

Warto zauważyć, że aktualnie gracze mogą z powodzeniem typować nie tylko wydarzenia sportowe, polityczne, rozrywkowe itp. przed ich startem. Coraz popularniejsze są także zakłady na żywo. Zamierzasz spróbować swoich sił w tym temacie? Jakie warto mieć cechy? Co musi posiadać istotnie dobry typer, żeby nie dokładać do interesu?

jak obstawiać na żywo
Jak obstawiać mecze na żywo w zakładach bukmacherskich?

Wiedza i doświadczenie w obstawianie na żywo

Niezależnie, czy będziesz grać mecze przed rozpoczęciem lub w ich trakcie zawsze musisz posiadać po swojej stronie właściwie dużo tych cech. Wiedza dotycząca konkretnej dyscypliny jest niezbędna. Od razu chcemy zaznaczyć, że należy skupić się na jednej lub maksymalnie dwóch dziedzinach. Nie powinno się zatem obstawiać każdego sportu, który jest dostępny w ofercie legalnego bukmachera. Lepiej skupić się wyłącznie na wybranych przez siebie opcjach. Doświadczenie zdobywa się natomiast latami. Ważne jest umiejętne wyciąganie wniosków z porażek.

Są gracze, którzy na samym początku testują po prostu rozmaite rozwiązania „na sucho”. Są to np. systemy gry. Tak, aby wiedzieć po prostu, czego się spodziewać. Należy oczywiście mieć odpowiedni plan na grę. Trzeba wiedzieć, jakie kursy obstawiać oraz za jakie stawki. Pamiętaj, że gra na żywo wymaga szybkiego podejmowania decyzji. Zwłoka w postaci kilku lub kilkunastu sekund może spowodować, że konkretny zakład nie będzie już dostępny w ofercie danego bukmachera. Doświadczenie przydaje się również pod innym względem. Zawodowcy wiedzą mniej więcej jak np. będą kształtowały się kursy na mecz piłki nożnej, jeśli po pierwszej połowie będzie wynik 0-0. Są w stanie odpowiednio przewidywać ruchy buka.

betclic bonus bez depozytu 2020
Bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN

Umiejętność gry pod presją czasu

Gra live jest naprawdę specyficzna. Osoby, która obstawiają wydarzenia sportowe przed rozpoczęciem mają mnóstwo czasu na podejmowanie decyzji. Tutaj sprawa wygląda zdecydowanie inaczej. Na pewno ważne jest, aby dokładnie przygotować się do granego spotkania. Odpowiednia ilość wiedzy na temat drużyn lub konkretnych zawodników jest kluczowa. Nie można iść na żywioł. Taka postawa często kończy się bowiem sromotną porażką. Bardzo ważna kwestia jest taka, aby przygotować się na grę pod presją czasu. Decyzje muszą być tutaj podejmowane szybko. To oczywiście nie oznacza, że można wybierać rozwiązania pierwsze z brzegu. Sposób gry musi być zaplanowany wcześniej.

Ciekawym sposobem na poprawienie szybkiego działania swoich szarych komórek jest gra w szachy błyskawiczne. Tam ruchy muszą być wykonywane błyskawicznie. Tak samo, jak w grze live. Naszym zdaniem dobrze jest też – na samym początku – przetestować pewne kwestie nie grając za żadne pieniądze. Poświęć zatem kilka lub nawet kilkanaście godzin, aby sprawdzić, czy odnajdujesz się w takim trybie.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy