sobota, 3 czerwca, 2023

Bukmacher Fortuna aktualne bonusy i promocje

Kilka dni temu legalny bukmacher Fortuna pokazał wszystkim swoją nową ofertę powitalną, skierowaną do nowych graczy. Atrakcyjniejsza, dająca więcej na darmową grę i bardzo konkurencyjna, jest już dostępna. Co musimy o niej wiedzieć, zanim w ogóle po nią sięgniemy? Cały jej przekrój przedstawimy w tym przewodniku.

aktualne promocje i bonusy w fortunie
Aktualna oferta darmowych bonusów i promocji w Fortunie

Bonus od pierwszego depozytu w nowej ofercie Fortuny

Obrót konieczny do wykonania celem pozyskania bonusu jest możliwy do wykonywania w obrębie pełnej oferty głównej bukmachera za wyłączeniem usługi Wirtualnych Sportów.

Powitalny bonus od depozytu jest głównym elementem oferty promocyjnej bukmachera Fortuna. Jak sama jego nazwa sugeruje, promuje pierwszą wpłatę dokonywaną na naszym koncie. Wraz z odświeżeniem oferty bukmachera, ten daje nawet aż 2000 złotych od pierwszej wpłaty (kwota bonusu zależy od wartości depozytu – jest jej podwojeniem), a zatem dwa razy więcej, niż wcześniej. Aby uzyskać możliwość dostania bonusu, konieczne jest spełnienie czterech warunków:

  1. Zaznaczenie chęci skorzystania z bonusu w czasie rejestracji na stronie www.efortuna.pl.
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty w przeciągu 3 dni od rejestracji.
  3. Postawienie pierwszego zakładu w przeciągu 4 dni od wpłaty.
  4. Obrócenie wpłaconymi środkami – czterokrotne, na kuponach z przynajmniej trzema zdarzeniami i minimalnym kursie 1.60. Jeżeli wpłacimy 200 złotych, konieczne będzie obrócenie 800 złotych.

Dopiero po spełnieniu tych warunków środki bonusowe trafią na nasze konto. Warto zadbać o wykorzystanie tego bonusu do maksimum – aby to zrobić, musimy wpłacić 2000 złotych. Z bonusu można skorzystać wyłącznie raz.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Bezpieczny zakład w nowej ofercie Fortuny

Z bezpiecznego zakładu nie można skorzystać stawiając na Wirtualne Sporty.

Bezpieczny zakład to część oferty promocyjnej, w ramach której bukmacher Fortuna zwróci nam kwotę pierwszego zakładu, jeśli ten okaże się przegrany. Fortuna jest w stanie oddać nam nawet 200 złotych (wcześniej było to 100 złotych) przy zakładzie o wartości równej 227 złotych. Oczywiście jeśli nasz kupon okaże się wygrany, zgarniemy wygraną, ale nie będziemy mogli skorzystać z tej promocji przy kolejnych zakładach.

Freebet w Fortunie – 20 złotych bez zobowiązań

Freebet, a zatem darmowe środki bez żadnych zobowiązań, w Fortunie przyznawany jest każdemu, kto założy konto i dokona jego pełnej aktywacji (wraz z weryfikacją przy użyciu dowodu). Dostajemy go w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus – programu lojalnościowego, który promuje każdy zakład w obrębie serwisu buka (2 złote wydane na zakład to 1 punkt FKP). Punkty te możemy od razu spieniężyć (stanowią równowartość 20 złotych w postaci freebetu), albo też zbierać dalej, by zyskać dostęp do wielu innych nagród z wirtualnego sklepu bukmachera.

Bonusy promocyjne u innych bukmacherów

Fortuna nie jest jedynym bukmacherem, który oferuje bonus dla nowych graczy. Z konkurencyjnymi ofertami tego typu wychodzi większość polskich bukmacherów, kilku z których prezentujemy poniżej. Ci legalni bukmacherzy online oferują bardzo ciekawe i atrakcyjne dla typerów promocje, przyjrzyjmy się im.

poker online bez depozytu 2020
Legalny poker online w Betgames STS – Darmowy bonus 25 PLN

Bonus powitalny w STS

Po wpisaniu kodu BETONLINE podczas rejestracji, STS – aktualnie największy bukmacher w Polsce – zapewnia nam 29 złotych freebetu do wykorzystania w ramach jego serwisu internetowego. Główny jego bonus powitalny to z kolei nawet 1200 złotych od pierwszego depozytu, na bardzo przejrzystych warunkach obrotowych.

Bonus powitalny w Betfan

Swoją ofertę bonusową Betfan opiera na Pakiecie Pudziana, za pośrednictwem którego można pozyskać nawet 3000 złotych na typowanie meczów i choć wymaga to spełnienia dużej ilości warunków, kwotę tę można pomnożyć aż dziesięciokrotnie. Pełna oferta bonusów dostępna na stronie www.betfan.pl.

Bonus powitalny w forBET

forBET oferuje trzypoziomowy bonus powitalny – przez 14 dni po rejestracji umożliwia granie bez podatku, daje nawet 2000 złotych od pierwszego depozytu, ale też umożliwia skorzystanie z tak zwanego MaxiZysku, powiększanego zysk z wygranego kuponu po drugim depozycie nawet o 200 złotych. Oczywiście każdy z poziomów tej promocji wymaga od nas spełnienia określanych warunków obrotowych, a większość z nich również dokonania pełnej weryfikacji swojego konta użytkownika.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy