wtorek, 26 września, 2023

Bonusy bukmacherskie – które są najlepsze dla graczy?

Jednym z kluczowych, decydujących aspektów o wyborze bukmachera mają niewątpliwie oferowane przez nich bonusy i promocje. W obliczu tego, że na polskim rynku znajdziemy już blisko 20. legalnie działających firm bukmacherskich – każda z nich musi wręcz walczyć o każdego nowego gracza, który planuje rozpocząć obstawianie. Właśnie dlatego, każdy z bukmacherów przygotowuje specjalną ofertę na bonusy bukmacherskie. Ważne są nie tylko kwoty, ale tez warunki dotyczące ich obrotu i ewentualnej wypłaty. Za moment przybliżymy jak wyglądają najciekawsze bonusy i promocje, które rozdają bukmacherzy.

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie – które są najlepsze dla graczy?

Bonusy bukmacherskie w ofercie powitalnej – na co można liczyć?

Na wszystkich tych, którzy zdecydują się założyć konto u danego bukmachera czeka zwykle specjalna oferta powitalna. Zwykle jest to jeden, dwa, a nawet trzy bonusy, które mogą otrzymać typerzy. Jakie promocje można zatem otrzymać?

Bonus 100% od pierwszej wpłaty

Najpopularniejszym bonusem jest ten od pierwszego depozytu do bukmachera. Oznacza to, że bukmacherzy podwajają wpłaconą sumę pieniędzy. Oczywiście nie każdą – wszyscy bukmacherzy jak STS czy eWinner dają kwotę maksymalną – może to być 500, 1000, 2000, a nawet 5000 złotych. Wszystko zależy od firmy i tego, w jaki sposób stworzą swój bonus. Kwoty te należy odpowiednio obrócić – a po spełnieniu wszystkich wymogów – wypłacić z konta bonusowego.

Freebet

Najbardziej poszukiwanym i tym, który przyciąga uwagę wszystkich nowych graczy jest freebet. To nic innego, jak bonus bez depozytu – i jak sama nazwa wskazuje – otrzymujecie go bez jakiejkolwiek wpłaty. Środki te przekazuje Wam bukmacher, można powiedzieć „na zachętę”. Kwoty wahają się pomiędzy 10, a nawet 50 złotych w formie bonusu. Jak tylko wpiszecie odpowiedni kod lub wyrazicie chęć jego otrzymania podczas rejestracji, to bukmacherzy automatycznie zasilą wasze konta o ustaloną sumę. Dzięki temu, bez ponoszenia żadnych kosztów możecie wyjść „ na plus” dzięki środkom od firm bukmacherskich.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Zakład bez ryzyka

Ostatnim popularnym bonusem startowym jest cashback, czyli zakład bez ryzyka, którego popularny bukmacher Fortuna chętnie graczom oferuje. Tego typu promocję można znaleźć bardzo często – i to zarówno dla nowych, jak i stałych typerów. Polega ona na ubezpieczeniu zakładu do danej kwoty, która została ustalona przez bukmachera. Zatem, jeżeli postawiliście kupon za 50 złotych i okaże się on przegrany, to bukmacher dokładnie taką samą kwotę (ewentualnie pomniejszoną o 12% podatku) przeleje na wasze konto bonusowe. Oznacza to, że będziecie mieli kolejną szansę na postawienie kolejnego kuponu bez kolejnej wpłaty. Oczywiście w przypadku trafienia pierwotnego kuponu – cała wygrana trafi na wasze konto depozytowe.

Oferta promocyjna dla stałych typerów

Legalni bukmacherzy muszą również pamiętać o przyznawaniu bonusów bukmacherskich lojalnym graczom, którzy obstawiają już u nich od dłuższego czasu. W końcu nie sztuką jest przyciągnąć tylko uwagę nowych graczy – należy ich jeszcze utrzymać przy sobie. Czego mogą się oni spodziewać po bonusach i promocjach od bukmacherów?

Happy hours

Jedną z popularniejszych promocji jest happy hours, czyli specjalnie wyznaczone godziny, kiedy można grać u bukmacherów bez podatku. Dzięki temu ewentualne wygrane wzrastają o +12%, a opłatę należności do skarbówki reguluje firma bukmacherska. Czasami dodatkowo wymagana jest minimalna liczba zdarzeń na kuponie, bądź wysokość pojedynczych kursów, ale o tym na pewno zostaniecie poinformowani podczas obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady AKO

Coś dla siebie znajdą również na rynku bukmacherskim ci, którzy lubią obstawiać zakłady AKO, a nawet popularne „taśmy”. Coraz większa liczba bukmacherów wprowadza dodatkowy procent do ewentualnej wygranej. Chodzi mianowicie o to, że do danej liczby zdarzeń dodanych na kupon przydzielona jest konkretna promocja z odpowiednią wysokością procentową. Chociażby przy 5 zdarzeniach może to być +7%, a każdy kolejny mecz to dodatkowe 5%. Maksymalnie na rynku znaleźć można +50, a nawet +66% do podstawowej kwoty do wygrania.

Program lojalnościowy

Promocją długofalową i złożoną jest niewątpliwie wprowadzenie programu lojalnościowego. Na ten krok zdecydowała się około połowa legalnych bukmacherów w naszym kraju. Chodzi o nagradzanie swoich typerów za regularne obstawianie. Większość z firm, która oferuje tego typu promocje wprowadziła przyznawanie punktów za daną sumę pieniędzy, która postawicie na zakłady. Następnie zebraną ilość można oczywiście wymieniać na specjalne nagrody. Są to albo bonusy i promocje, czyli chociażby zakłady bez ryzyka, freebety czy bonusy od depozytu, a także nagrody rzeczowe – koszulki od drużyn, które sponsoruje dany bukmacher, piłki z podpisami itp.

Jak można wypłacić przyznane bonusy bukmacherskie?

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, jak odczytywać poszczególne promocje. Chodzi nam tutaj o możliwość wypłaty przyznanych środków. Nie chodzi przecież tylko o to, żeby bukmacher przyznał nam super wysoki bonus. Ważne powinno być to, jak go spieniężyć. Każda z firm wprowadza regulamin, gdzie znajdują się warunki obrotu – czy musi być on dwukrotny, trzy-, cztero- czy pięciokrotny. Im niższy, tym łatwiej jest go wypłacić. Do tego także wymogi kursowe są ważne – czasami cały kupon musi mieć wartość minimum 2.00, czasami 2.50. Ze względu na te warunki lepiej jest czasem skorzystać z niższej kwoty bonusu, ale łatwiejszymi wymaganiami do spełnienia w celu ich wypłaty.

5 / 5. Ocen: 6

Bukmacherzy dla polaków

Bonus bez depozytu

spot_img

Najlepsi bukmacherzy